Айнтрахт — Фрайбург — 0:0. Чемпіонат Німеччини, 5-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-24 20:30 24 вересня відбувся один із матчів 5-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Айнтрахт (Німеччина) і ... Айнтрахт — Фрайбург — 0:0. Чемпіонат Німеччини, 5-й тур. Огляд матчу, статистика

24 вересня відбувся один із матчів 5-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Айнтрахт (Німеччина) і Фрайбург (Німеччина).

Айнтрахт - Фрайбург - 0:0. Чемпионат Германии, 5-й тур. Обзор матча, статистикаАйнтрахт - Фрайбург - 0:0. Чемпионат Германии, 5-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 5-й тур

Айнтрахт (Німеччина) — Фрайбург (Німеччина) — 0:0 (0:0)

Предупредження: Гінтер (33), Джуніор Діна Ебімбе (45+2), W. Pacho (52), Кох (86), Кевін Трапп (86), Максиміліан Еггештейн (86)

Огляд матчу Айнтрахт — Фрайбург:

На стадіоні «Дойче Банк Парк» матч Бундесліги між командами «Айнтрахт Франкфурт» і «Фрайбург» завершився безгольовою нічиєю. Матч проходив у напруженій боротьбі, обидві команди мали рівну кількість моментів, але так і не змогли забити. Щодо дисциплінарних порушень, то загалом у грі було застосовано п’ять жовтих карток. На 33-й хвилині жовту картку отримав гравець «Фрайбурга» М. Гінтер, а на 45-й хвилині — гравець «Айнтрахта» з Франкфурта Й. Діна Ебімбе. На 52-й хвилині жовту картку отримав і В. Пачо з «Айнтрахта». Ці картки відобразили фізичний характер матчу, коли обидві команди вели запеклу боротьбу за володіння м’ячем. По ходу гри обидві команди провели вирішальні заміни, намагаючись вийти з глухого кута. На 57-й хвилині «Айнтрахт Франкфурт» замінив Й. Діна Ебімбе на М. Гетце, сподіваючись, що досвідчений півзахисник додасть імпульс атаці. На 65-й хвилині «Айнтрахт Франкфурт» зробив ще дві заміни, випустивши О. Мармуша і Ж. Нганкама для посилення атаки.

У пошуках перелому «Фрайбург» також здійснив зміни у складі. На 74-й хвилині В. Гріфо був замінений на Н. Вайсхаупта, а Р. Доан вийшов замість М. Філіпа. Ці заміни додали сил обом командам, але в підсумку захист тримав оборону, не даючи можливості забити гол. У заключній стадії матчу обидві команди провели чергові заміни, намагаючись знайти пізнього переможця. На 80-й хвилині «Айнтрахт Франкфурт» ввів у гру Н. Нкунку і Ф. Чайбі, а «Фрайбург» — Л. Кюблера і Л. Холера на 84-й хвилині. Ближче до кінця матчу спалахнула напруга, що призвело до кількох пізніх жовтих карток. На 86-й хвилині були вилучені гравці «Айнтрахта Франкфурт» Р. Кох і К. Трапп, а гравець «Фрайбурга» М. Еггештайн також отримав жовту картку. Загалом матч між командами «Айнтрахт Франкфурт» та «Фрайбург» пройшов у запеклій боротьбі та завершився без голу. Попри те, що в обох команд були можливості, воротарі та захисники вистояли, що призвело до патової ситуації. У результаті «Айнтрахт Франкфурт» і «Фрайбург» шукатимуть шляхи поліпшення своєї атакувальної гри в найближчих матчах.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Вольфсбург — Айнтрахт, Фрайбург — Аугсбург.