Болонья — Наполі — 0:0. Чемпіонат Італії, 5-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-24 21:00 24 вересня відбувся один із матчів 5-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Болонья (Італія) і ... Болонья — Наполі — 0:0. Чемпіонат Італії, 5-й тур. Огляд матчу, статистика

24 вересня відбувся один із матчів 5-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Болонья (Італія) і Наполі (Неаполь).

Болонья - Наполи - 0:0. Чемпионат Италии, 5-й тур. Обзор матча, статистикаБолонья - Наполи - 0:0. Чемпионат Италии, 5-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 5-й тур

Болонья (Італія) — Наполі (Неаполь) — 0:0 (0:0)

Попередження: М. Олівера (6), Ебішер (30), Лоботка (49), К. Кварацхелія (53), D. Ndoye (55), Скорупскі (72), Р. Фрейлер (81), Маттео Політано (82), Маріо Руї (90+4)

Огляд матчу Болонья — Наполі:

У довгоочікуваному матчі Серії А на легендарному стадіоні «Ренато Далл’Ара» в напруженій боротьбі зійшлися «Болонья» і «Наполі». Обидві команди протягом усього матчу демонстрували чудову оборону, що призвело до безгольової нічиєї як у перерві, так і в основний час. Матч розпочався з високою енергією та рішучістю з обох сторін. Уже на 6-й хвилині гравець «Наполі» М. Олівера отримав жовту картку за грубу атаку, задавши тим самим тон фізичній боротьбі. Болонья швидко відреагувала заміною на 10-й хвилині, випустивши замість Л. Де Сільвестрі С. Поша. Йшли хвилини, і на 30-й хвилині півзахисник Болоньї М. Аебішер опинився в суддівській книжці, отримавши жовту картку. Перший тайм так і закінчився в напруженій боротьбі, не надавши жодній з команд можливості реалізувати свої моменти. Другий тайм розпочався із заміни у складі «Наполі» — на 46-й хвилині М. Олівера замінив М. Руї, прагнучи надати атаці нового імпульсу. Однак кількість жовтих карток продовжувала зростати: С. Лоботка та К. Кварацхелія отримали попередження на 49-й та 53-й хвилинах відповідно. На 55-й хвилині до своїх колег із «Наполі» до суддівського блокнота потрапив гравець «Болоньї» Д. Ндойє.

На 65-й хвилині «Болонья» провела дві суттєві заміни: Д. Ндойє вийшов замість А. Салемакерса, а Дж. Лукумі замінив Р. Калафіорі. На 67-й хвилині «Наполі» відповів своєю заміною — Г. Распадорі замінив М. Політано. Напруга в матчі наростала, наближаючись до кульмінації. На 72-й хвилині воротар «Болоньї» Л. Скорупскі отримав жовту картку, продемонструвавши свою самовідданість на посаді. На 72-й хвилині у ворота «Наполі» було призначено пенальті, але В. Осімхен не реалізував його, зберігши рахунок на табло. Під кінець часу обидві команди провели додаткові заміни, щоб переломити хід матчу на свою користь. На 82-й хвилині замість М. Ебішера та Р. Орсоліні у складі «Болоньї» з’явилися Р. Фройлер та О. Ель-Аззузі, а замість Й. Карлссона на поле вийшов Й. Карлссон. Карлссон. У відповідь «Наполі» ввів у гру Г. Сімеоне та Ж. Кахусте, які замінили В. Осімхена та С. Лоботку відповідно. Лоботку відповідно. На 90-й хвилині, коли час пішов на спад, гравець «Наполі» М. Руї став останнім гравцем, який отримав жовту картку, що свідчить про гостру боротьбу в матчі. У підсумку зустріч між «Болоньєю» і «Наполі» продемонструвала стійкість і рішучість обох сторін в обороні та завершилася безгольовою нічиєю.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Монца — Болонья, Наполі — Удінезе.