Бетіс — Кадіс — 1:1. Чемпіонат Іспанії, 6-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-24 21:34 24 вересня відбувся один із матчів 6-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Бетіс (Севілья) і ... Бетіс — Кадіс — 1:1. Чемпіонат Іспанії, 6-й тур. Огляд матчу, статистика

24 вересня відбувся один із матчів 6-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Бетіс (Севілья) і Кадіс (Іспанія).

Бетис - Кадис - 1:1. Чемпионат Испании, 6-й тур. Обзор матча, статистикаБетис - Кадис - 1:1. Чемпионат Испании, 6-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 6-й тур

Бетіс (Севілья) — Кадіс (Іспанія) — 1:1 (0:1)
Голи: Гвідо Родрігес (60) — C. Рамос де ла Флор (41)

Попередження: Алехо (38), Juan Miranda (45), Рубен Алькарас (57), Собріно (90+6), Іско (90+6)

Огляд матчу Бетіс — Кадіс:

Реал Бетіс і Кадіс зустрілися в захопливому матчі Ла Ліги на стадіоні «Беніто Вільямарін». Матч закінчився внічию 1:1, але не без того, щоб обидві команди продемонстрували свою майстерність і бойовий дух. Перший тайм розпочався з різкого ривка — «Кадіс» вийшов уперед. На 38-й хвилині гравець «Кадіса» І. Алехо отримав жовту картку за необережну гру. Уже за кілька хвилин, на 41-й хвилині, гравець «Кадіса» К. Рамос вдалим ударом у сітку воріт вивів свою команду вперед. «Реал Бетіс» не збирався дозволяти супернику домінувати в матчі. В останні хвилини першого тайму жовту картку отримав і гравець «Реал Бетіса» Х. Міранда, що свідчить про його рішучість дати відсіч. У другому таймі «Реал Бетіс» вийшов на поле сильнішим і рішучішим, щоб зрівняти рахунок. На 60-й хвилині Г. Родрігес забив приголомшливий гол, зрівнявши рахунок. «Реал Бетіс» продовжив домагатися перемоги, зробивши кілька замін, щоб освіжити атаку.

На 61-й хвилині замість А. Гуардадо і Х. Міранди до складу «Реал Бетіса» були введені М. Рока і Абнер. Також замість Родрі в гру був введений Луїс Енріке. Кадіс теж здійснив зміни, щоб посилити склад і повернути контроль над грою. На 68-й хвилині замість Р. Собріно і Р. Марті вийшли Р. Наварро і М. Гомес. Потім, на 72-й хвилині, Д. Мачіс замінив І. Алехо, щоб створити нову атакувальну загрозу. Ближче до кінця матчу обидві команди провели чергові заміни в надії на перемогу в кінцівці. На 87-й хвилині «Реал Бетіс» замінив А. Руїбаля на Х. Бельєріна. З іншого боку, у складі «Кадіса» замість Х. Мере та Г. Ескаланте вийшли Л. Ернандес та Р. Куаме. В останні хвилини матчу напруга, здавалося, наростала, що призвело до жовтих карток Р. Собріно та Іско на 90-й хвилині. Однак жодна з команд не змогла забити переможний гол, і в підсумку матч завершився внічию 1:1. І «Реал Бетіс», і «Кадіс» продемонстрували свою майстерність і стійкість упродовж усього матчу. Нічия відобразила рівну боротьбу двох команд у цей день у Ла Лізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Гранада — Бетіс, Кадіс — Райо Вальєкано.