Трубін відбив пенальті в матчі за «Бенфіку» (ФОТО, ВІДЕО)

2023-09-25 07:39 Український воротар лісабонської «Бенфіки» Анатолій Трубін, який перейшов до цього клубу з донецького «Шахтаря» в першій ... Трубін відбив пенальті в матчі за «Бенфіку» (ФОТО, ВІДЕО)

Український воротар лісабонської «Бенфіки» Анатолій Трубін, який перейшов до цього клубу з донецького «Шахтаря» в першій половині серпня, вчора провів третій матч за свою нинішню команду.

Анатолій Трубін відбиває пенальті

22-річний голкіпер захищав ворота «Бенфіки» у виїзному матчі чемпіонату Португалії з «Портімоненсі» (3:1). На 60-й хвилині Трубін зумів відбити м’яч після удару з пенальті, призначеного в його ворота. Щоправда, чотирма хвилинами раніше українець пропустив із гри.

Чемпіонат Португалії. 6-й тур

«Портімоненсі» — «Бенфіка» — 1:3 (0:2)
Голи: Валера (56) — Ба (5), Муса (17), Нерес (66)

На 60-й хвилині Рілдо («Портімоненсі») не реалізував пенальті (воротар)

«Бенфіка»: Трубін, Ба (Юрасек, 46), Морато, Аурснес, Отаменді, Нерес, Кекчю (Невеш, 46), Жоау Маріу, Рафа Сілва (Тенгстедт, 90), Луїш (Араужу, 86), Муса (Кабрал, 46).

Кращий коментар

auto-fa
Ба вовна - Старожил
25.09.2023 08:08
Тренер похвалив його після матчу. Багато що йому пробачать через молодість і адаптацію зараз, але подібні епізоди важливі і дуже додають упевненості.