Масові заворушення в Амстердамі: фанати «Аякса» зірвали матч проти «Фейєноорда» (ФОТО, ВІДЕО)

2023-09-25 13:56 Уболівальники «Аякса» відзначилися скандальною поведінкою під час принципового поєдинку чемпіонату Нідерландів проти «Фейєноорда». Матч був зупинений ... Масові заворушення в Амстердамі: фанати «Аякса» зірвали матч проти «Фейєноорда» (ФОТО, ВІДЕО)

Уболівальники «Аякса» відзначилися скандальною поведінкою під час принципового поєдинку чемпіонату Нідерландів проти «Фейєноорда». Матч був зупинений у другому таймі через фанатів і не був дограний.

Зустріч між двома непримиренними суперниками проходила в Амстердамі, на стадіоні «Йохан Кройфф Арена». Поєдинок було зупинено на 55-й хвилині за рахунку 0:3 на користь «Фейєноорда», хоча заворушення на трибунах почалися ще в першому таймі, коли до штрафного майданчика голкіпера гостей Велленройтера полетіли фаєйра.

У другому таймі фанати «Аякса» продовжили закидати поле фаєрами і, зрештою, після консультацій головного рефері з представниками обох клубів, поліцією — було ухвалено рішення повністю зупинити матч. Але це тільки ще більше розлютило вболівальників, які почали масові заворушення. Фанати в люті трощили сам стадіон. Поліції довелося застосувати сльозогінний газ.

Очевидно, що причина такої неадекватної поведінки вболівальників «Аякса» — у результатах команди. Амстердамці набрали лише чотири очки в чотирьох матчах першості. Команда посідає 13 місце в турнірній таблиці чемпіонату Нідерландів.