Севілья — Альмерія — 5:1. Чемпіонат Іспанії, 7-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-26 21:56 26 вересня відбувся один із матчів 7-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Севілья (Іспанія) та ... Севілья — Альмерія — 5:1. Чемпіонат Іспанії, 7-й тур. Огляд матчу, статистика

26 вересня відбувся один із матчів 7-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Севілья (Іспанія) та Альмерія (Іспанія).

Севилья - Альмерия - 5:1. Чемпионат Испании, 7-й тур. Обзор матча, статистикаСевилья - Альмерия - 5:1. Чемпионат Испании, 7-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 7-й тур

Севілья (Іспанія) — Альмерія (Іспанія) — 5:1 (3:0)
Голи: Ю. Ен-Несірі (7), Лукебакіо (8), Сусо (38), Ерік Ламела (51), Кіке Салас (90+2) — Луїс Хав’єр Суарес (71)

Предупредження: Навас (70), Кайкі (77), Сусо (84), Іддрісу Баба (86), Ерік Ламела (90+1)

Огляд матчу Севілья — Альмерія:

«Севілья» домінувала у футбольному матчі з «Альмерією», здобувши вражаючу перемогу з рахунком 5:1 у Ла Лізі. Матч проходив на знаменитому стадіоні «Естадіо Рамон Санчес Пізхуан», де господарі поля показали захоплююче видовище, що тримало вболівальників у напрузі. Від самого початку було видно, що «Севілья» налаштована по-бойовому. Уже на 7-й хвилині Юссеф Ен-Несірі фантастичним голом відкрив рахунок, задавши тон матчу. Господарі поля продовжили доводити свою перевагу, коли вже за хвилину Доді Лукебакіо вразив ворота суперника, збільшивши перевагу до 2:0. По ходу першого тайму «Севілья» продовжувала невпинно прагнути до мети. На 38-й хвилині Сусо забив ще один м’яч, і до перерви рахунок став 3:0 на користь господарів поля. На початку другого тайму «Севілья» не збавляла обертів. На 51-й хвилині Ерік Ламела вразив ворота суперника, збільшивши перевагу «Севільї» до значних 4:0. Альмерія спробувала перебудуватися і відігратися, зробивши кілька замін. На 63-й хвилині Ідрісса Коне був замінений на гравця «Альмерії», а Адріан Пуйгмаль вийшов на заміну. «Севілья» також зробила низку змін у складі, прагнучи зберегти свою перевагу і домогтися перемоги. На 65-й хвилині Лукебакіо був замінений на Бубакарі Сумаре, а незабаром після цього Денис Соу вийшов замість Аднана Янузая. На 71-й хвилині у ворота «Альмерії» було призначено пенальті, і в команди з’явився проблиск надії. Лукас Суарес успішно реалізував пенальті, довівши рахунок до 4:1.

Однак радість «Альмерії» була недовгою, оскільки «Севілья» продовжила атакувати. На 72-й хвилині у складі «Альмерії» з’явився Лео Баптістао, сподіваючись на успіх, а «Севілья» зробила кілька замін, щоб освіжити команду і зберегти свою перевагу. На 75-й хвилині Хесус Навас змінив Хоана Санчеса, що дозволило зберегти надійну оборону. Обидві команди вели запеклу боротьбу, внаслідок якої Хесус Навас отримав жовту картку на 70-й хвилині, а Кайкі з «Альмерії» — на 77-й. Коли матч вступив у завершальну стадію, «Альмерія» відчайдушно шукала спосіб повернутися в гру. Однак їхні спроби не увінчалися успіхом, оскільки «Севілья» продовжувала тримати гру у своїх руках. На 81-й хвилині у складі «Альмерії» з’явився Антоніо Позо, який сподівався переломити хід зустрічі. У кінцівці матчу напруга на полі наростала. Жовті картки отримали Сусо з «Севільї» на 84-й хвилині, Ібрагіма Баба з «Альмерії» на 86-й хвилині та Ерік Ламела з «Севільї» на 90-й хвилині. На останній хвилині зустрічі Кіке Салас довів справу до кінця, додавши п’ятий гол у ворота «Севільї» на 90-й хвилині. Пролунав фінальний свисток, і «Севілья» відсвяткувала приголомшливу перемогу над «Альмерією» з рахунком 5:1. У цьому матчі «Севілья» продемонструвала свою майстерність в атаці та вміння контролювати гру. Обидві команди боролися щосили, але в підсумку перемога дісталася «Севільї» за рахунок її ефективності та чіткої гри. Вболівальники на стадіоні «Естадіо Рамон Санчес Пізхуан» стали свідками видатного футбольного видовища, що зробило цей матч незабутнім для «Севільї».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Барселона — Севілья, Альмерія — Гранада.