Лілль — Реймс — 1:2. Чемпіонат Франції, 6-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-26 23:56 26 вересня відбувся один із матчів 6-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Лілль (Франція) і ... Лілль — Реймс — 1:2. Чемпіонат Франції, 6-й тур. Огляд матчу, статистика

26 вересня відбувся один із матчів 6-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Лілль (Франція) і Реймс (Франція).

Лилль - Реймс - 1:2. Чемпионат Франции, 6-й тур. Обзор матча, статистикаЛилль - Реймс - 1:2. Чемпионат Франции, 6-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 6-й тур

Лілль (Франція) — Реймс (Франція) — 1:2 (0:2)
Голи: Андре (80) — Дарамі (12), K. Nakamura (16)

Попередження: K. Nakamura (54), T. Santos (63), T. Foket (65)

Огляд матчу Лілль — Реймс:

Нещодавно на стадіоні «Декатлон Арена — Стад П’єр-Морі» відбувся захопливий матч Лілля та Реймса в рамках Ліги 1. У перерві рахунок був 0:2 на користь «Реймса», але в другому таймі «Ліллю» вдалося скоротити розрив у рахунку, і в підсумку рахунок в основний час склав 1:2. На 12-й хвилині М. Дарамі вразив ворота суперника, забезпечивши Реймсу перевагу. Лише через чотири хвилини К. Накамура подвоїв перевагу, забивши гол. На 23-й хвилині «Лілль» здійснив першу заміну, замінивши Ю. Язичі на Е. Жегрову, намагаючись змінити хід гри. Однак перший тайм так і закінчився з рахунком 0:2. Другий тайм почався з того, що «Лілль» зробив ще одну заміну, замінивши на 46-й хвилині С. Умтіті на Алекссандро. Обидві команди проявили рішучість, і на 54-й хвилині «Реймс» отримав жовту картку. На 63-й хвилині був вилучений гравець «Лілля» Т. Сантос. «Лілль» здійснив ще одну зміну в складі: на 64-й хвилині замість І. Кавалейро вийшов Х. Харальдссон.

На 77-й хвилині «Реймс» також зробив низку замін: Т. Теума замінив В. Атангана Едоа, К. Накамура — Р. Хадра, а М. Дарамі — А. Салама. Гра набула напруженого оберту на 80-й хвилині, коли «Ліллю» вдалося відігратися. Б. Андре продемонстрував свій талант і забив вирішальний гол, подарувавши «Ліллю» надію на повернення. Ближче до кінця гри «Реймс» зробив ще дві заміни. На 88-й хвилині Т. Фоке був замінений на Е. Агбаду, а на тій же хвилині Ж. Іто замінив І. Діакіте. Незважаючи на всі зусилля, «Лілль» так і не зміг зрівняти рахунок до фінального свистка, подарувавши «Реймсу» перемогу, здобуту з великими труднощами далеко від дому. Ця гра продемонструвала конкурентний характер Ліги 1: обидві команди боролися до останньої хвилини. На стадіоні «Декатлон Арена — Стад П’єр-Морі» розгорнулася захоплююча боротьба двох команд вищої ліги. У той час як «Реймс» здобув перемогу, «Лілль» продемонстрував стійкість і рішучість протягом усієї гри.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Гавр — Лілль, Реймс — Ліон.