Мальорка — Барселона — 2:2. Чемпіонат Іспанії, 7-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-27 00:34 26 вересня відбувся один із матчів 7-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Мальорка (Іспанія) і ... Мальорка — Барселона — 2:2. Чемпіонат Іспанії, 7-й тур. Огляд матчу, статистика

26 вересня відбувся один із матчів 7-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Мальорка (Іспанія) і Барселона (Іспанія).

Мальорка - Барселона - 2:2. Чемпионат Испании, 7-й тур. Обзор матча, статистикаМальорка - Барселона - 2:2. Чемпионат Испании, 7-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 7-й тур

Мальорка (Іспанія) — Барселона (Іспанія) — 2:2 (2:1)
Голи: В. Мурікі (8), Пратс (45+3) — Рафінья (41)

Попередження: Оріоль Ромеу (36), Дані Родрігес (48), Настасич (61)

Огляд матчу Мальорка — Барселона:

Нещодавно на стадіоні «Естаді Мальорка Сон Мойкс» відбувся захоплюючий матч Ла Ліги між командами «Мальорка» та «Барселона». Обидві команди прагнули до перемоги, і матч продемонстрував їхній неймовірний хист та цілеспрямованість. Перший тайм розпочався з потужного удару — вже на 8-й хвилині гравець «Мальорки» В. Мурікі вразив ворота суперника, забезпечивши команді ранню перевагу. Однак «Барселона» швидко відповіла, і на 41-й хвилині Рафінья блискучим ударом зрівняв рахунок. Перед самою перервою «Мальорці» вдалося повернути собі лідерство, забивши гол А. Пратса на 45-й хвилині. Пратса на 45-й хвилині. Після цього голу «Барселона» пішла в роздягальню. На початку другого тайму обидві команди продовжили боротьбу на полі. На 48-й хвилині гравець «Мальорки» Д. Родрігес отримав жовту картку, що додало напруженості матчу. Намагаючись здригнутися, «Барселона» зробила першу заміну на 58-й хвилині, випустивши Ф. Торреса замість Р. Левандовскі. На 61-й хвилині «Мальорка» отримала ще одну жовту картку — М. Настасич був попереджений за підніжку. Тиск на команду наростав, що призвело до численних замін з обох сторін.

На 64-й хвилині «Мальорка» вирішила замінити А. Пратса на С. Дардера, а А. Санчеса на К. Ларіна. «Барселона» також зробила свої кроки, помінявши О. Ромеу на Ф. Лопеса і випустивши Жоао Фелікса на Л. Ямала на 65-й хвилині. Зусилля «Барселони» виправдалися на 75-й хвилині, коли Ф. Лопес забив фантастичний гол, знову зрівнявши рахунок. Матч ставав дедалі напруженішим, обидві команди прагнули переможного голу. «Барселона» продовжувала робити заміни: на 78-й хвилині І. Мартінес замінив Г. Каунде, «Мальорка» також зробила зміни: на 85-й хвилині Г. Гонсалес замінив С. Ван Дер Хейдена, а Д. Родрігес — М. Морланеса. Останні хвилини матчу були напруженими: на 90-й хвилині жовту картку отримав гравець «Мальорки» Х. Агірре. Незважаючи на напружені дії обох команд, жодній з них не вдалося вийти з глухого кута. Матч закінчився внічию 2:2, залишивши змішані почуття і у «Мальорки», і у «Барселони». У той час як «Мальорка» мужньо боролася за лідерство, «Барселона» проявила стійкість і рішучість, щоб домогтися нічиєї. Ця захоплива зустріч продемонструвала талант і пристрасть у Ла Лізі. Обидві команди наполегливо билися до фінального свистка, а вболівальники з нетерпінням чекали наступних зустрічей на полі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Райо Вальєкано — Мальорка, Барселона — Севілья.