Кальярі — Мілан — 1:3. Чемпіонат Італії, 6-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-27 21:25 27 вересня відбувся один із матчів 6-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Кальярі (Італія) і ... Кальярі — Мілан — 1:3. Чемпіонат Італії, 6-й тур. Огляд матчу, статистика

27 вересня відбувся один із матчів 6-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Кальярі (Італія) і Мілан (Італія).

Кальяри - Милан - 1:3. Чемпионат Италии, 6-й тур. Обзор матча, статистикаКальяри - Милан - 1:3. Чемпионат Италии, 6-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 6-й тур

Кальярі (Італія) — Мілан (Італія) — 1:3 (1:2)
Голи: Z. Luvumbo (29) — Окафор (40), Томорі (45), Лофтус-Чик (60)

Попередження: Матеуш Вітеска (42), Лофтус-Чик (48), Г. Заппа (53), G. Oristanio (78)

Огляд матчу Кальярі — Мілан:

«Мілан» здобув перемогу над «Кальярі» на легендарному стадіоні «Уніпол Домус» у рамках Серії А. Рахунок у перерві був 1:2 на користь «Мілана», але в підсумку вони здобули перемогу з підсумковим рахунком 1:3. «Кальярі» вийшов уперед уже на 29-й хвилині, коли З. Лувумбо вразив ворота суперника, чим розлютив уболівальників. Однак «Мілан» швидко відповів голом Н. Окафора на 40-й хвилині, зрівнявши рахунок. Надії «Кальярі» були підірвані на 42-й хвилині, коли М. Ветеска отримав жовту картку. Перед самою перервою «Мілан» скористався цією перевагою, і на 45-й хвилині Ф. Томорі вдалим ударом вивів команду вперед. Другий тайм розпочався із заміни у складі «Кальярі»: на 46-й хвилині М. Ветеска змінив Г. Орістаніо. Однак на 48-й хвилині жовту картку отримав гравець «Мілана» Р. Лофтус-Чик, що підкреслило напруженість матчу. Обидві команди продемонстрували свою рішучість, провівши низку замін.

На 58-й хвилині замість Т. Побєги в гру був введений Ю. Адлі, а на 59-й хвилині Т. Рейндерс був замінений на Ю. Мусу. На 60-й хвилині «Мілан» збільшив свою перевагу, коли Р. Лофтус-Чик влучив у площину воріт. На 67-й хвилині «Кальярі» здійснив одразу дві заміни, випустивши А. Петанью та Е. Шомуродова, які привнесли нову енергію в атаку. Щоб зберегти перевагу, «Мілан» на 69-й хвилині зробив ще дві заміни, замінивши К. Пулісіча і С. Чуквуезе на Л. Ромеро та Р. Леао відповідно. На 78-й хвилині жовту картку отримав гравець «Кальярі» Г. Орістаніо, що свідчило про наростаюче розчарування в команді. У заключній стадії матчу обидві команди зробили заміни, щоб посилити свої позиції. На 82-й хвилині «Кальярі» замінив Г. Заппу на А. Ді Пардо, «Мілан» замінив Т. Ернандеса на Д. Бартезагі, а на 84-й хвилині «Кальярі» випустив А. Макумбу замість А. Дейоли. Попри пізні спроби «Кальярі», «Мілан» вистояв і здобув заслужену перемогу. Матч продемонстрував талант і майстерність обох команд, залишивши вболівальників у передчутті нових цікавих зустрічей у Серії А.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Фіорентина — Кальярі, Мілан — Лаціо.