Реал — Лас-Пальмас — 2:0. Чемпіонат Іспанії, 7-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-27 21:54 27 вересня відбувся один із матчів 7-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Реал (Мадрид) і ... Реал — Лас-Пальмас — 2:0. Чемпіонат Іспанії, 7-й тур. Огляд матчу, статистика

27 вересня відбувся один із матчів 7-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Реал (Мадрид) і Лас-Пальмас (Іспанія).

Реал - Лас-Пальмас - 2:0. Чемпионат Испании, 7-й тур. Обзор матча, статистикаРеал - Лас-Пальмас - 2:0. Чемпионат Испании, 7-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 7-й тур

Реал (Мадрид) — Лас-Пальмас (Іспанія) — 2:0 (1:0)
Голи: Діас (45+2), Хоселу (54)

Предупредження: S. Coco (79)

Огляд матчу Реал — Лас-Пальмас:

У захопливому поєдинку Ла Ліги на легендарному стадіоні «Сантьяго Бернабеу» мадридський «Реал» здобув впевнену перемогу над «Лас-Пальмасом» із рахунком 2:0. У матчі було кілька ключових моментів, коли «Реал» домінував у володінні м’ячем і демонстрував вражаючу майстерність і завзятість. Уже на 41-й хвилині була проведена перша заміна в матчі — Д. Алаба вийшов замість Лукаса. Ця заміна надала мадридцям нових сил, і вони одразу ж почали чинити тиск на оборону «Лас-Пальмаса». Перелом настав на останніх хвилинах першого тайму, коли гравець «Реала» Б. Діас забив гол, забезпечивши своїй команді впевнену перевагу перед перервою. Другий тайм розпочався з того, що «Лас-Пальмас» здійснив дві швидкі заміни: Д. Сінкгравен та О. Мфулу вийшли замість С. Кардони та Кіріана відповідно. Однак «Реал» продовжував домінувати у грі та збільшувати свою перевагу. На 54-й хвилині Хоселу продемонстрував чудову гру на добиванні, і його гол ще більше зміцнив перевагу «Реала» в рахунку. Маючи перевагу у два м’ячі, «Реал» здійснив низку стратегічних змін: на 57-й хвилині Б. Діас і Хоселу були замінені. Діас і Хоселу були замінені на Д. Себальоса та Вінісіуса Жуніора.

У результаті цих замін на полі з’явилися свіжі сили, і «Реал» продовжив атакувати. У спробі переломити хід гри «Лас-Пальмас» також здійснив зміни: на 57-й хвилині замість Марвіна з’явився С. Каба. Однак цього виявилося недостатньо, щоб прорвати оборону «Реала». На 77-й хвилині обидві команди зробили чергові заміни: Ф. Менді та Е. Камавінга замість Ф. Гарсії та Т. Крооса відповідно. Своєю чергою, «Лас-Пальмас» замінив Х. Вієру на Е. Лойодіса, а Хав’єра Муньоса на М. Перроне. Надалі «Лас-Пальмас» продовжував створювати моменти і, схоже, так і не зміг зламати надійну оборону «Реала». Матч завершився додатковим моментом — на 79-й хвилині жовту картку отримав гравець «Лас-Пальмаса» С. Коко. Перемога «Реала» в домашньому матчі потішила і гравців, і вболівальників, які продемонстрували свою перевагу та продовжили вражаючу форму в Ла Лізі. Загалом матч між «Реалом» і «Лас-Пальмасом» був сповнений захопливих моментів, майстерної гри та яскравого прояву майстерності «Реала». Значну роль у результаті матчу зіграли голкіпери, які вийшли на заміну та отримали жовті картки. На «Сантьяго Бернабеу» відбувся черговий захопливий поєдинок, і вболівальники з нетерпінням чекають нових цікавих зустрічей у майбутньому.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Жирона — Реал, Лас-Пальмас — Сельта.