Вільярреал — Жирона — 1:2. Чемпіонат Іспанії, 7-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-27 21:56 27 вересня відбувся один із матчів 7-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Вільярреал (Іспанія) і ... Вільярреал — Жирона — 1:2. Чемпіонат Іспанії, 7-й тур. Огляд матчу, статистика

27 вересня відбувся один із матчів 7-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Вільярреал (Іспанія) і Жирона (Іспанія).

Вильярреал - Жирона - 1:2. Чемпионат Испании, 7-й тур. Обзор матча, статистикаВильярреал - Жирона - 1:2. Чемпионат Испании, 7-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 7-й тур

Вільярреал (Іспанія) — Жирона (Іспанія) — 1:2 (0:0)
Голи: Парехо (49) — Довбик (56), Ерік Гарсія (61)

Предупредження: Піно (16), Еррера (58), Баена (87), Мігель Гутьєррес (90+1), B. Бреретон Діас (90+1)

Огляд матчу Вільярреал — Жирона:

У запеклому поєдинку Ла Ліги на стадіоні «Естадіо де ла Сераміка» зустрілися команди «Вільярреал» та «Жирона», які прагнули перемоги. Матч закінчився несподіваним поверненням «Жирони» до перемоги з рахунком 2:1. Перший тайм пройшов у щільній обороні обох команд, внаслідок чого матч завершився безгольовою грою. Однак гра була далеко не нудною: кілька гострих моментів посилили напругу на полі. На 16-й хвилині гравець «Вільярреала» Ю. Піно отримав жовту картку, що свідчить про фізичну силу, характерну для цього матчу. Обидві команди продемонстрували своє прагнення взяти гру під контроль, що призвело до жорстких сутичок і частих обмінів м’ячем. Остаточно глухий кут був перерваний на 49-й хвилині, коли у ворота «Вільярреала» було призначено пенальті. Д. Парехо, вийшовши на заміну, спокійно реалізував пенальті і вивів свою команду вперед. Уболівальники господарів вибухнули радістю, передчуваючи можливу перемогу своєї команди, але «Жирона» одразу ж зробила дві заміни. А. Мартінес і І. Мартін замінили Ю. Коуто і Порту відповідно, намагаючись переломити хід матчу. Ефект був практично миттєвим: на 56-й хвилині А. Довбик забив вирішальний гол, зрівнявши рахунок на користь «Жирони». На 58-й хвилині гравець «Жирони» Ю. Еррера отримав жовту картку, що ще раз підтвердило напруженість і конкурентний характер матчу. Вільярреал швидко зробив заміни, сподіваючись повернути контроль над ситуацією. Ю. Піно змінив І. Ахомача, а Е. Капуе був замінений на Р. Террата.

Однак перелом у грі стався за рахунок «Жирони». На 61-й хвилині Е. Гарсія, скориставшись помилкою в обороні, переправив м’яч у сітку, забезпечивши своїй команді заслужену перевагу. Вільярреал відчайдушно намагався зрівняти рахунок, але «Жирона» стійко трималася, не даючи супернику реальних шансів. Обидві команди продовжували робити заміни в пошуках переваги. На 69-й хвилині «Жирона» замінила А. Довбика на К. Стуані, а на 78-й хвилині «Вільярреал» ввів у гру Р. Альбіоля та Х. Л. Моралеса замість М. Габбіа та Б. Бреретона Діаса. Ближче до кінця матчу напруга в грі зросла. На 87-й хвилині серію жовтих карток отримали А. Баена («Вільярреал»), на 90-й хвилині — М. Гутьєррес («Жирона») і Б. Бреретон Діас («Вільярреал»). У час, що залишився, обидві команди зробили останні заміни. Вільярреал замінив Д. Парехо на М. Трігероса, а Жирона — В. Циганкова на Е. Гарварда. Циганкова на Е. Гарсію. На 90-й хвилині у складі «Жирони» на заміну вийшов Д. Блінд, який додав свіжості оборонній лінії. У підсумку «Жирона» вийшла переможницею, використавши перевагу другого тайму і здобувши пам’ятну перемогу над «Вільярреалом» із рахунком 2:1. Цей результат продемонстрував непередбачуваність футболу і став нагадуванням про те, що жодна перемога не може бути безпечною. Цей матч став свідченням конкурентної боротьби в Ла Лізі, де кожен матч проходить у гострій боротьбі і може обернутися на користь будь-якої команди. І «Вільярреал», і «Жирона» продемонстрували свій бойовий дух і атлетизм, які роблять футбол таким захопливим видом спорту.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Хетафе — Вільярреал, Жирона — Реал.