Інтер — Сассуоло — 1:2. Чемпіонат Італії, 6-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-27 23:43 27 вересня відбувся один із матчів 6-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Інтер (Мілан) і ... Інтер — Сассуоло — 1:2. Чемпіонат Італії, 6-й тур. Огляд матчу, статистика

27 вересня відбувся один із матчів 6-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Інтер (Мілан) і Сассуоло (Італія).

Интер - Сассуоло - 1:2. Чемпионат Италии, 6-й тур. Обзор матча, статистикаИнтер - Сассуоло - 1:2. Чемпионат Италии, 6-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 6-й тур

Інтер (Мілан) — Сассуоло (Італія) — 1:2 (1:0)
Голи: Д. Дамфріс (45+1) — Н. Байрамі (54), Берарді (63)

Предупредження: С. Індзагі (71), Матеус Енріке (74)

Огляд матчу Інтер — Сассуоло:

«Інтер» зазнав поразки від «Сассуоло» на стадіоні «Джузеппе Меацца» У захопливому матчі Серії А «Інтер» приймав «Сассуоло» на знаменитому стадіоні «Джузеппе Меацца». У перерві рахунок був 1:0 на користь «Інтера», але в другому таймі «Сассуоло» вдалося відігратися і здобути перемогу з рахунком 2:1. Початок матчу пройшов у напруженій боротьбі, обидві команди продемонстрували свою майстерність в атаці. Перший удар «Інтер» завдав на 45-й хвилині голландський правий захисник Д. Дамфріс, забезпечивши своїй команді заслужену перевагу перед самою перервою. Однак «Сассуоло» не гаяв часу на дії у відповідь. Уже за хвилину після початку другого тайму вони зробили першу заміну: замість М. Педерсена вийшов М. Віна. Ця заміна виявилася вирішальною, оскільки на 54-й хвилині Н. Байрамі з «Сассуоло» забив чудовий гол, зрівнявши рахунок. «Сассуоло» продовжував домінувати в грі, зробивши ще дві заміни на 61-й хвилині. Н. Байрамі був замінений на С. Кастільєхо, а М. Віті вийшов замість Р. Трессольді. Свіжі сили додали «Сассуоло» бадьорості, і на 63-й хвилині тиск приніс свої плоди: Д. Берарді вколотив м’яч у сітку воріт, вивівши «Сассуоло» вперед. Зневірившись переломити хід матчу на свою користь, «Інтер» зробив серію замін на 68-й хвилині. М. Турам і Х. Мхітарян були замінені на А. Санчеса і Д. Фраттезі відповідно.

Крім того, Ф. Дімарко і А. Бастоні замінили Карлоса Аугусто і С. де Врея. Ці зміни надали атаці «Інтера» нової енергії та креативності, проте оборона «Сассуоло» трималася стійко, зриваючи спроби «Інтера» зрівняти рахунок. На 71-й хвилині матчу жовту картку за грубу гру отримав гравець «Інтера» С. Індзагі. На 74-й хвилині жовту картку отримав і гравець «Сассуоло» Матеус Енріке. Прагнучи ще більше зміцнити свою перевагу, «Сассуоло» на 78-й хвилині ввів у гру А. Пінамонті замість Г. Дефреля. А «Інтер» на 81-й хвилині ввів у гру М. Ерліка замість Г. М. Феррарі. Ці заміни були спрямовані на те, щоб дати свіжі сили і свіжі ідеї, але результат матчу здавався вирішеним. За п’ять хвилин до фінального свистка «Інтер» зробив останню заміну, замінивши Х. Калханоглу на Д. Клаассена. На жаль, для «Інтера» це було занадто пізно — підсумковий рахунок залишився 2:1 на користь «Сассуоло». Матч між «Інтером» і «Сассуоло» продемонстрував усю непередбачуваність футболу. Незважаючи на те, що «Інтер» повів у рахунку в першому таймі, стійкість «Сассуоло» і тактичні заміни перевернули хід гри. Цей результат, безсумнівно, додасть «Сассуоло» такого необхідного заряду впевненості, а «Інтеру» доведеться перебудовуватися і робити висновки з поразки. У міру продовження сезону Серії А обидві команди прагнутимуть відігратися в наступних матчах.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Салернітана — Інтер, Сассуоло — Монца.