Лаціо — Торіно — 2:0. Чемпіонат Італії, 6-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-27 23:44 27 вересня відбувся один із матчів 6-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Лаціо (Рим) і ... Лаціо — Торіно — 2:0. Чемпіонат Італії, 6-й тур. Огляд матчу, статистика

27 вересня відбувся один із матчів 6-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Лаціо (Рим) і Торіно (Турин).

Лацио - Торино - 2:0. Чемпионат Италии, 6-й тур. Обзор матча, статистикаЛацио - Торино - 2:0. Чемпионат Италии, 6-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 6-й тур

Лаціо (Рим) — Торіно (Турин) — 2:0 (0:0)
Голи: Весіно (56), Дзакканьї (75)

Предупредження: R. Bellanova (33), А. Тамезе (45+1), C. Нерухомий (65), Перр Шурс (74), Самуеле Річчі (82)

Огляд матчу Лаціо — Торіно:

«Лаціо» здобув перемогу над «Торіно» з рахунком 2:0 у матчі Серії А на «Стадіо Олімпіко» У захопливому матчі Серії А, що відбувся на легендарному «Стадіо Олімпіко», «Лаціо» здобув переконливу перемогу над «Торіно» з рахунком 2:0. Гра розпочалася з напруженої боротьби, обидві команди демонстрували свою майстерність на футбольному полі. Однак у підсумку перемогу здобув «Лаціо», який продемонстрував чудову атаку. У першому таймі обидві команди вели тактичну боротьбу за перевагу над суперником. Незважаючи на кілька спроб з обох сторін, рахунок у перерві залишився 0:0, що створило передумови для інтригуючого другого тайму. Не гаючи часу, «Лаціо» перехопив ініціативу і відкрив рахунок на 56-й хвилині. Півзахисник М. Вечіно продемонстрував свої бомбардирські здібності, вразивши ворота і вивівши свою команду вперед. «Торіно» спробував зрівняти рахунок, зробивши кілька тактичних змін, ввівши в гру Д. Сапату та Н. Радоньїча на 60-й хвилині. Однак їхні зусилля не принесли результату — оборона «Лаціо» вистояла, не давши «Торіно» жодного шансу забити. По ходу матчу напруга наростала, що призвело до серії жовтих карток, показаних арбітром. На 33-й хвилині жовту картку отримав гравець «Торіно» Р. Белланова, а на 45-й хвилині — його товариш по команді А. Тамезе.

На 65-й хвилині був вилучений гравець «Лаціо» К. Іммобіле, а на 74-й хвилині до числа вилучених приєднався гравець «Торіно» П. Шурс. На 82-й хвилині жовту картку отримав і С. Річчі з «Торіно». На 75-й хвилині «Лаціо» збільшив свою перевагу. Півзахисник М. Дзаккані вдало розіграв м’яч і подвоїв перевагу господарів. Гравці та вболівальники святкували гол, розуміючи, що перемога вже близька. В останні десять хвилин гри обидві команди провели шквал замін, бажаючи домогтися успіху. На 80-й хвилині у складі «Торіно» з’явилися В. Лазаро і П. Пеллегрі, а Р. Белланова замінив Б. Соппі. «Лаціо» також оновило склад, замінивши М. Лаццарі та М. Дзакканьї на Е. Хісая та Г. Ісаксена відповідно. З фінальним свистком «Лаціо» вийшов переможцем, вигравши у «Торіно» з рахунком 2:0. Гравці обіймали один одного, радіючи з таким трудом здобутому тріумфу. Це був напружений і захопливий матч, який продемонстрував усе найкраще, що є в італійському футболі. Обидві команди показали гідні результати, але саме ефективність «Лаціо» перед воротами стала вирішальним фактором. З іншого боку, «Торіно» прагнутиме відігратися в найближчих матчах і винести уроки з цієї поразки. Уболівальники залишали стадіон із радістю та хвилюванням у серці, з нетерпінням чекаючи наступної захопливої зустрічі в Серії А.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Мілан — Лаціо, Торіно — Верона.