Кадіс — Райо Вальєкано — 0:0. Чемпіонат Іспанії, 7-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-28 00:32 27 вересня відбувся один із матчів 7-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Кадіс (Іспанія) і ... Кадіс — Райо Вальєкано — 0:0. Чемпіонат Іспанії, 7-й тур. Огляд матчу, статистика

27 вересня відбувся один із матчів 7-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Кадіс (Іспанія) і Райо Вальєкано (Іспанія).

Кадис - Райо Вальекано - 0:0. Чемпионат Испании, 7-й тур. Обзор матча, статистикаКадис - Райо Вальекано - 0:0. Чемпионат Испании, 7-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 7-й тур

Кадіс (Іспанія) — Райо Вальєкано (Іспанія) — 0:0 (0:0)

Попередження: M. Gómez (6), Трехо (43), Хосеп Чаваррія (43), Альфонсо Еспіно (44), Хав’єр Ернандес (45+4), Алехо (51), Луїс Ернандес (59), Ісмаїла Сісс (68), Рубен Алькарас (73), Лежен (82), A. Мумін (88), A. Мумін (88).

Огляд матчу Кадіс — Райо Вальєкано:

У напруженому і напруженому матчі Ла Ліги на стадіоні «Нуево Міранділья» «Кадіс» і «Райо Вальєкано» зіграли внічию 0:0. Незважаючи на відсутність голів, гра була далеко не безхмарною, обидві команди продемонстрували рішучість і стійкість в обороні. У першому таймі обидві команди не змогли створити явних гольових моментів. Обидві команди діяли обережно, намагаючись зберегти оборонну форму і не дати супернику влучити у площину воріт. У перерві рахунок так і залишився 0:0, жодна з команд не змогла вийти з глухого кута. Жовті картки, що відображають напружений характер поєдинку, були протягом усього матчу. На 6-й хвилині жовту картку отримав гравець «Кадіса» М. Гомес. Слідом за ним жовті картки отримали гравці «Райо Вальєкано» О. Трехо та П. Чаварріа на 43-й хвилині та А. Еспіно на 44-й хвилині. Перед самою перервою, на 45-й хвилині, гравець «Кадіса» Х. Ернандес також отримав попередження, що стало свідченням невдоволення гравців. Другий тайм пройшов у схожому ключі, обидві команди перейшли до оборонних дій. Кількість жовтих карток продовжувала зростати: І. Алехо отримав одну на 51-й хвилині, а Л. Ернандес — на 59-й. Фізична складова матчу призвела до численних замін, адже гравці почали втомлюватися. На 64-й хвилині «Кадіс» зробив три швидкі заміни: Р. Марті, Д. Мачіс. Марті, Д. Мачіс та І. Алехо були замінені на К. Рамоса, Р. Собріно і Р. Наварро відповідно.

Райо Вальєкано також зробив першу заміну на 65-й хвилині, замінивши Х. де Фрутоса на І. Паласона. Незважаючи на заміни, рахунок на табло залишився незмінним. Гравців «Райо Вальєкано» П. Сіс і «Кадіса» Р. Алькараса було попереджено на 68-й і 73-й хвилинах відповідно. Команди продовжували боротися за перевагу, але їхні зусилля здебільшого зводилися нанівець сильною обороною. На 75-й хвилині «Райо Вальєкано» зробив дві заміни: Р. де Томас був замінений на С. Камело, а О. Трехо — на К. Переса. Кадіс відповів четвертою заміною — на 77-й хвилині М. Гомес замінив С. Гвардіолу. На 82-й хвилині жовту картку було показано гравцеві «Райо Вальєкано» Ф. Лежену, і напруга стала наростати. У кінцівці матчу обидві команди були сповнені рішучості знайти переломний момент. На 83-й хвилині «Кадіс» зробив останню заміну: Г. Ескаланте замінив Хосе Марі. Райо Вальєкано також зробив пізню заміну, випустивши на 85-й хвилині Бебе замість А. Гарсії. Матч закінчився драматично: на 88-й хвилині гравець «Райо Вальєкано» А. Мумін отримав дві жовті картки поспіль, за що був вилучений з поля. Незважаючи на напружені 90 хвилин, жодна з команд не змогла забити, і матч завершився безгольовою нічиєю. І «Кадіс», і «Райо Вальєкано» можуть пишатися своєю грою в обороні, але водночас вони будуть розчаровані тим, що не змогли реалізувати свої можливості в атаці. У результаті обидві команди набрали по одному очку в турнірній таблиці Ла Ліги, що є справедливим відображенням їхньої рівної гри цього дня.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Атлетіко — Кадіс, Райо Вальєкано — Мальорка.