Сельта — Алавес — 1:1. Чемпіонат Іспанії, 7-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-28 21:54 28 вересня відбувся один із матчів 7-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Сельта (Віго) і ... Сельта — Алавес — 1:1. Чемпіонат Іспанії, 7-й тур. Огляд матчу, статистика

28 вересня відбувся один із матчів 7-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Сельта (Віго) і Алавес (Іспанія).

Сельта - Алавес - 1:1. Чемпионат Испании, 7-й тур. Обзор матча, статистикаСельта - Алавес - 1:1. Чемпионат Испании, 7-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 7-й тур

Сельта (Віго) — Алавес (Іспанія) — 1:1 (1:0)
Голи: R. Marin (35) — Samu (73)

Попередження: Л. де ла Торре (15), Бельтран (52), Аспас (52), Л. де ла Торре (68), Carles Pérez (76)

Огляд матчу Сельта — Алавес:

У нещодавньому матчі Ла Ліги між командами «Сельта Віго» та «Алавес» уболівальники побачили захоплююче видовище, що завершилося внічию 1:1. Матч проходив на стадіоні «Абанка-Балаідос», де панувала яскрава атмосфера, як для гравців, так і для глядачів. У перерві матчу «Сельта Віго» вела в рахунку з єдиним голом. Однак у другому таймі «Алавес» зумів відігратися і зрівняти рахунок, унаслідок чого обидві команди домоглися заслуженої нічиєї. Початок матчу пройшов у напруженій боротьбі, обидві команди прагнули довести свою перевагу. На 15-й хвилині жовту картку отримав гравець «Сельта Віго» Л. де ла Торре, що стало раннім попередженням для господарів поля. Після цього на 35-й хвилині Р. Марін забив гол у ворота «Сельта Віго», і в «Алавеса» з’явилася надія. У другому таймі «Сельта Віго» отримала шквал жовтих карток: Ф. Бельтран та І. Аспас отримали попередження на 52-й хвилині. Незважаючи на це, «Сельта Віго» зробила першу заміну на 56-й хвилині, замінивши К. Переса на Я. С. Ларсена. «Алавес» відповів двома швидкими замінами на 62-й і 63-й хвилинах, замінивши А. Реббаха і Я. Гуріді на Л. Ріоху і А. Бланко. На 63-й хвилині «Сельта Віго» також зробила суттєві зміни, замінивши Ф. Бельтрана та І. Аспаса на Р. Тапіа та А. Дувікаса.

Драматичний поворот у матчі стався на 68-й хвилині, коли гравець «Сельта Віго» Л. де ла Торре отримав червону картку, залишивши свою команду вдесятьох. Однак незадовго до вилучення він встиг отримати ще одну жовту картку за свої дії. Це ще більше ускладнило ситуацію для «Сельти Віго», на яку тепер чекала нелегка боротьба. «Алавес» скористався чисельною перевагою та продовжив іти вперед. На 73-й хвилині «Алавес» домігся такого необхідного перелому, забивши гол Саму. Зрівнявши рахунок, «Алавес» вдихнув нове життя в матч і надав додаткового напруження емоцій глядачам. Обидві команди провели чергові заміни, сподіваючись знайти переможця в хвилини, що залишилися. На 74-й хвилині «Сельта Віго» замінила Х. Бамбу на К. Дотора, а «Алавес» на 85-й хвилині замінив Х. Лопеса на Р. Дуарте. Матч закінчився жовтою карткою гравця «Алавеса» Р. Маріна на 90-й хвилині. Загалом матч між «Сельтою Віго» та «Алавесом» продемонстрував конкурентний характер Ла Ліги. Обидві команди викладалися на полі по повній програмі, але зрештою було зафіксовано нічию, що відобразила інтенсивність та азарт гри. Незважаючи на кілька жовтих і червоних карток, матч запам’ятається усім любителям футболу бойовим духом обох команд і яскравими моментами, які зробили його цікавим.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лас-Пальмас — Сельта, Алавес — Осасуна.