Осасуна — Атлетіко — 0:2. Чемпіонат Іспанії, 7-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-29 00:26 28 вересня відбувся один із матчів 7-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Осасуна (Памплона) і ... Осасуна — Атлетіко — 0:2. Чемпіонат Іспанії, 7-й тур. Огляд матчу, статистика

28 вересня відбувся один із матчів 7-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Осасуна (Памплона) і Атлетіко (Мадрид).

Осасуна - Атлетико - 0:2. Чемпионат Испании, 7-й тур. Обзор матча, статистикаОсасуна - Атлетико - 0:2. Чемпионат Испании, 7-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 7-й тур

Осасуна (Памплона) — Атлетіко (Мадрид) — 0:2 (0:1)
Голи: А. Грізманн 1 (20), Родріго Рікельме (81)

Попередження: Алехандро Катена (55), Аймар Ороз (81), Семюел Ліно (82), Мората (84), Мората (87)

Огляд матчу Осасуна — Атлетіко:

У матчі Ла Ліги, що проходив на стадіоні «Ель Садар», «Осасуна» зустрілася з мадридським «Атлетіко». У напруженому поєдинку перемогу здобув «Атлетіко Мадрид» із рахунком 2:0. Давайте розглянемо основні моменти цієї захопливої гри. Перший тайм розпочався в напруженій боротьбі, обидві команди продемонстрували свою майстерність і рішучість на полі. Проте вже на 20-й хвилині зірковий гравець «Атлетіко Мадрид» А. Грізманн забив приголомшливий гол. Осасуна спробувала відігратися, але її зусилля увінчалися успіхом. На 55-й хвилині А. Катена з «Осасуни» отримав жовту картку, що свідчить про напруженість гри. Прагнучи зміцнити свої позиції, «Атлетіко Мадрид» на 60-й хвилині зробив заміну, випустивши замість К. Аспілікуети Н. Моліну. Намагаючись переломити хід гри, «Осасуна» на 66-й хвилині зробила дві заміни поспіль. П. Ібаньєс вийшов замість Х. Монкайоли, а Л. Торро був замінений на І. Муньоса. Ці зміни привнесли в гру «Осасуни» свіжі сили, але пробитися проти надійної оборони «Атлетіко Мадрид» не вдалося. На 67-й хвилині «Атлетіко Мадрид», намагаючись зміцнити свою перевагу, ввів у гру М. Льоренте замість Р. Рікельме. Однак надії «Осасуни» були підірвані на 78-й хвилині, коли Х. Аррасате отримав червону картку, скоротивши склад команди до десяти осіб. Щоб ще більше зміцнити свої позиції, «Осасуна» зробила ще дві заміни наприкінці матчу.

На 79-й хвилині Х. Мохіка замінив К. Бар’ю, а на 80-й хвилині А. Будимир вийшов замість Р. Гарсії. На жаль, боротьба «Осасуни» тривала, і на 81-й хвилині А. Орос отримав жовту картку, що ще більше ускладнило їхні шанси. У завершальний момент «Атлетіко Мадрид» закріпив свою перемогу на 81-й хвилині, коли Р. Рікельме переправив м’яч у сітку воріт. Цей гол став підтвердженням майстерності та самовладання «Атлетіко Мадрид» упродовж усього матчу. Попри перевагу, «Атлетіко Мадрид» зіткнувся з дисциплінарними порушеннями: жовті картки швидко отримали С. Ліно, А. Мората і, врешті-решт, А. Мората. На 85-й хвилині червону картку отримав гравець «Осасуни» К. Авіла, що ще більше знизило шанси команди. Під кінець часу у грі стався драматичний поворот — на 87-й хвилині був вилучений А. Мората, і «Атлетіко Мадрид» залишився вдесятьох. Незважаючи на чисельну перевагу, «Атлетіко» тримався, а А. Мората за мить до червоної картки отримав жовту картку. На останніх хвилинах матчу жовту картку отримав гравець «Осасуни» А. Фернандес, що ще більше посилило напруження гри. Нарешті, на 90-й хвилині «Осасуна» провела п’яту й останню заміну: А. Орос замінив Рауля Рауля. Орос замінив Рауля. Після фінального свистка «Атлетіко Мадрид» відсвяткував важку перемогу над «Осасуною». Цей матч продемонстрував сміливість і рішучість обох команд, і вболівальники з нетерпінням чекають наступної зустрічі на футбольному полі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Алавес — Осасуна, Атлетіко — Кадіс.