Страсбур — Ланс — 0:1. Чемпіонат Франції, 7-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-29 23:57 29 вересня відбувся один із матчів 7-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Страсбур (Франція) і ... Страсбур — Ланс — 0:1. Чемпіонат Франції, 7-й тур. Огляд матчу, статистика

29 вересня відбувся один із матчів 7-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Страсбур (Франція) і Ланс (Франція).

Страсбур - Ланс - 0:1. Чемпионат Франции, 7-й тур. Обзор матча, статистикаСтрасбур - Ланс - 0:1. Чемпионат Франции, 7-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 7-й тур

Страсбур (Франція) — Ланс (Франція) — 0:1 (0:1)
Голи: Сепе Ельє Вахі (16)

Предупредження: Градіт (33), Факундо Медіна (45+2), Менді (54), Е. Емега (64), Ісмаель Дукур (70), N. El Aynaoui (90+2)

Огляд матчу Страсбур — Ланс:

Нещодавно на стадіоні «Стад де ла Майнау» відбулося довгоочікуване протистояння команд «Страсбурґ» і «Ленс» у рамках Ліги 1. Обидві команди вели запеклу боротьбу, але в підсумку перемога дісталася «Ленсу» з рахунком 1:0. Розглянемо докладніше події, що розгорталися під час матчу. Перший тайм почався з того, що обидві команди прагнули взяти гру під свій контроль. Однак уже на 16-й хвилині «Ленсу» вдалося вирвати перемогу. Гравець «Ленса» Е. Вахі забив блискучий гол, забезпечивши своїй команді таку необхідну перевагу. За рахунку 0:1 на користь «Ленса» «Страсбур» зрозумів, що в другому таймі йому доведеться додати. Страсбурці билися щосили, але захист «Ленса» виявився занадто сильним. По ходу матчу на полі виникла напруга, що призвело до отримання кількох жовтих карток. На 33-й хвилині попередження отримав гравець «Ленса» Ж. Градіт, потім його партнери по команді Ф. Медіна на 45-й хвилині та Н. Менді на 54-й хвилині. На 64-й хвилині жовту картку отримав і гравець «Страсбура» Е. Емега, що ще більше посилило напруження матчу. Обидві команди провели стратегічні заміни, щоб випустити на поле свіжі сили. На 60-й хвилині «Страсбур» ввів у гру Ж. Демінгуе замість М. С.

Діона, а потім Д. Баква замінив К. Гамейро. Ленс відповів на це на 65-й хвилині: С. Абдул Самед замінив Н. Менді, а М. Гілавогі вийшов замість Е. Вахі. І. Дукуре отримав жовту картку на 70-й хвилині, а Ленс зробив останню заміну: А. Фульгіні замінив А. Фульгіні замінив А. Томассона на 74-й хвилині. «Страсбург» швидко наслідував цей приклад, замінивши Е. Емегу на Л. Мотібу на 70-й хвилині. Обидві команди продовжили боротьбу на полі, але «Ленс» зберіг перевагу 1:0 до самого кінця. Останню заміну «Страсбур» зробив на 81-й хвилині, випустивши замість І. Сіссоко Х. Діарра. У «Ленса» ж четверта заміна відбулася на 75-й хвилині: Д. Мачадо замінив П. Франковскі. Коли до кінця матчу залишалося всього п’ять хвилин, «Ленс» зробив останню заміну — А. Діуф замінив Н. Ель-Айнауї. Під кінець матчу напруга знову зросла, внаслідок чого на 90-й хвилині Н. Ель-Айнауї отримав жовту картку. Незважаючи на пізній натиск «Страсбура», «Ленс» зумів утримати перевагу 1:0 і здобути перемогу. Загалом це була захоплива зустріч між «Страсбуром» і «Ленсом» у Лізі 1. Обидві команди продемонстрували свої сильні сторони та наполегливо боролися впродовж усього матчу. З рахунком 1:0 переміг «Ленс», залишивши «Страсбур» з гірким присмаком поразки.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Страсбур — Нант, Ланс — Лілль.