Хетафе — Вільярреал — 0:0. Чемпіонат Іспанії, 8-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-30 16:56 30 вересня відбувся один із матчів 8-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Хетафе (Іспанія) і ... Хетафе — Вільярреал — 0:0. Чемпіонат Іспанії, 8-й тур. Огляд матчу, статистика

30 вересня відбувся один із матчів 8-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Хетафе (Іспанія) і Вільярреал (Іспанія).

Хетафе - Вильярреал - 0:0. Чемпионат Испании, 8-й тур. Обзор матча, статистикаХетафе - Вильярреал - 0:0. Чемпионат Испании, 8-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 8-й тур

Хетафе (Іспанія) — Вільярреал (Іспанія) — 0:0 (0:0)

Огляд матчу Гетафе — Вільярреал:

«Гетафе» і «Вільярреал» провели напружений і запеклий матч у рамках Ла Ліги, в якому обидві команди не змогли забити жодного м’яча, в результаті чого була зафіксована безгольова нічия. Матч проходив на стадіоні «Колізей Альфонсо Перес», і обидві команди протягом усієї гри демонстрували стійкість в обороні. Перша значуща подія в матчі відбулася на 5-й хвилині, коли гравець «Вільярреала» А. Педраса отримав від судді жовту картку. Це раннє вилучення задало тон фізичному протистоянню сторін. Проте вже на 23-й хвилині у грі стався перелом, коли гравець «Вільярреала» А. Баена отримав червону картку, залишивши свою команду вдесятьох на більшу частину матчу. «Гетафе», скориставшись можливістю скористатися перевагою, атакував невтомно. На 30-й хвилині О. Родрігес був попереджений суддею за жовту картку. Незважаючи на чисельну перевагу, «Гетафе» так і не зміг пробити оборону «Вільярреала», що призвело до безгольового рахунку в перерві. Другий тайм розпочався із замін у складах обох команд. Замість О. Родрігеса і Х. Мати у складі «Гетафе» з’явилися М. Грінвуд і Х. Латаса. У «Вільярреала» замість Х. Л. Моралеса та А. Педраси з’явилися Кіко та А. Морено.

Свіжі сили надали грі нової енергії, обидві сторони прагнули прориву, але інтенсивність матчу призвела до шквалу жовтих карток. На 53-й хвилині був вилучений гравець «Гетафе» М. Грінвуд, а на 62-й хвилині — Ф. Йоргенсен із «Вільярреала». На 67-й хвилині до суддівської книги потрапив і Ю. Піно з «Вільярреала». У завершальній стадії гри команди провели чергові заміни, намагаючись змінити хід матчу. Вільярреал ввів у гру А. Сорлота замість Б. Бреретона Діаса на 61-й хвилині та Х. Фойта замість Р. Террата на 72-й хвилині. Гетафе відповів трьома замінами на 82-й хвилині: Д. Суарес, Б. Майораль і Д. Ріко замінили Ф. Ангілері, К. Лосано і К. Алена відповідно. Матч тривав у гострій боротьбі до самого кінця. На 74-й хвилині жовту картку отримав Кіко з «Вільярреала», а на 83-й хвилині замість Ю. Піно вийшов А. Манді. Попри те, що гра розвивалася зі змінним успіхом, а також численні заміни, жодна з команд так і не змогла забити переможний гол, і в підсумку рахунок 0:0. І «Гетафе», і «Вільярреал» продемонстрували свої оборонні якості, що створило додаткові труднощі для атакувальних гравців. Попри те, що матч закінчився без голів, фізична міць і цілеспрямованість обох команд зробили його захопливим для вболівальників. І «Гетафе», і «Вільярреал» можуть пишатися своєю грою в обороні, але в наступних матчах їм доведеться реалізовувати свої можливості в голи.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Сельта — Гетафе, Вільярреал — Лас-Пальмас.