Верес — ЛНЗ — 0:0. Чемпіонат України, 9-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-30 17:00 30 вересня відбувся один із матчів 9-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Верес (Рівне) і ... Верес — ЛНЗ — 0:0. Чемпіонат України, 9-й тур. Огляд матчу, статистика

30 вересня відбувся один із матчів 9-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Верес (Рівне) і ЛНЗ (Черкаси).

Верес - ЛНЗ - 0:0. Чемпионат Украины, 9-й тур. Обзор матча, статистикаВерес - ЛНЗ - 0:0. Чемпионат Украины, 9-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 9-й тур

Верес (Рівне) — ЛНЗ (Черкаси) — 0:0 (0:0)

Предупредження: I. Калюжний (19), Шарай (22), Пасіч (78)

Огляд матчу Верес — ЛНЗ:

Днями на стадіоні «Авангард» у матчі Прем’єр-ліги зустрілися рівненський «Верес» і черкаський «ЛНЗ». Матч завершився безгольовою нічиєю, обидві команди впродовж усієї гри не могли забити жодного гола. У першому таймі обидві команди продемонстрували сильну оборону, позбавивши суперника явних гольових можливостей. На 22-й хвилині жовту картку отримав гравець рівненського «Вереса» С. Шарай, а на 19-й хвилині — гравець черкаського «ЛНЗ» І. Калюжний, що свідчило про напруженість гри. У перерві рахунок залишався 0:0, і обидві команди шукали шляхи виходу з глухого кута. Верес Рівне зробив першу заміну на 46-й хвилині, випустивши замість В. Гакмана Д. Балана, намагаючись надати атаці нових сил. Однак на 51-й хвилині червону картку отримав гравець «ЛНЗ Черкаси» М. Лопирьонок, залишивши свою команду в чисельній меншості. Щоб компенсувати це відставання, «ЛНЗ Черкаси» здійснив дві швидкі заміни на 54-й і 55-й хвилинах.

Д. Олійник замінив М. Муравського, а М. Прядун вийшов замість О. Хобленка. Верес Рівне також здійснив заміну на 63-й хвилині — А. Кухарук замінив Іаго Сікейру. У заключній стадії гри обидві команди продовжували наполегливо боротися. На 68-й хвилині черкаський ЛНЗ зробив третю заміну: замість С. Шестакова в гру вступив В. Наумець. Верес Рівне відповів двома замінами на 71-й хвилині. М. Марусич замінив В. Шарая, а С. Шарая — Д. Світуха. Незважаючи на всі зусилля, обидві команди не змогли домогтися успіху, і матч так і закінчився з рахунком 0:0. На 78-й хвилині жовту картку отримав гравець черкаського «ЛНЗ» Г. Пасіч, що ще більше посилило «стоп-старт» гри. Хоча жодна з команд не змогла домогтися перемоги в цьому матчі, і «Верес Рівне», і «ЛНЗ Черкаси» протягом усієї гри демонстрували свою майстерність в обороні. Стійкість задніх ліній не дозволила жодній з команд створити явні гольові моменти. Незважаючи на безгольову нічию, обидві команди можуть витягти з цього матчу позитивні моменти і використовувати його як сходинку для майбутніх зустрічей у Прем’єр-лізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Дніпро-1 — Верес, ЛНЗ — Олександрія.