Ман.Юнайтед — Кр-л Пелас — 0:1. Чемпіонат Англії, 7-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-30 18:54 30 вересня відбувся один із матчів 7-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ман.Юнайтед (Англія) і ... Ман.Юнайтед — Кр-л Пелас — 0:1. Чемпіонат Англії, 7-й тур. Огляд матчу, статистика

30 вересня відбувся один із матчів 7-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ман.Юнайтед (Англія) і Кр-л Пелас (Лондон).

Ман.Юнайтед - Кр-л Пэлас - 0:1. Чемпионат Англии, 7-й тур. Обзор матча, статистикаМан.Юнайтед - Кр-л Пэлас - 0:1. Чемпионат Англии, 7-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 7-й тур

Ман.Юнайтед (Англія) — Кр-л Пелас (Лондон) — 0:1 (0:1)
Голи: Йоахім Андерсен (25)

Попередження: Casemiro (10), Г’юз (32), Джоел Ворд (45+3), Маунт (77), Соф’ян Амрабат (79)

Огляд матчу Ман.Юнайтед — Кр-л Пелас:

У довгоочікуваному матчі Прем’єр-ліги на «Олд Траффорд» «Манчестер Юнайтед» зустрівся з «Кристал Пелас» у захопливому поєдинку. Обидві команди були сповнені рішучості здобути перемогу і набрати найважливіші очки в турнірній таблиці. Вболівальники заповнили легендарний стадіон у передчутті захопливого поєдинку між двома провідними командами. На початку першого тайму обидві команди продемонстрували свою майстерність і тактику, але першим відзначився «Кристал Пелас». На 25-й хвилині Дж. Андерсен із «Кристал Пелас» вразив ворота суперника, чим викликав захват у вболівальників. Цей перший гол надав грі додаткової інтриги і послужив тривожним сигналом для «Манчестер Юнайтед». По ходу матчу напруга на обох кінцях поля наростала. Суддя продемонстрував свій авторитет, показавши кілька жовтих карток. На 10-й хвилині попередження отримав Каземіро з «Манчестер Юнайтед», потім жовті картки отримали В. Г’юз на 32-й хвилині та Дж. Ворд на 45-й хвилині, обидва гравці «Кристал Пелас». Ці картки свідчили про те, що гра проходила в запеклій боротьбі, жодна з команд не хотіла поступатися жодною п’ядою. Другий тайм розпочався з того, що «Манчестер Юнайтед» вирішив переломити хід гри і домогтися рівного рахунку. На 61-й хвилині «Манчестер Юнайтед» здійснив першу заміну: Ф. Пеллістрі вийшов замість А. Гарначо, намагаючись надати команді нових сил. Однак оборона «Кристал Пелас» трималася стійко, зриваючи атаки господарів. На 77-й хвилині гравець «Манчестер Юнайтед» М. Маунт отримав чергову жовту картку, посиливши тиск на свою команду.

Після цього в гру вступили управлінські рішення: «Манчестер Юнайтед» зробив ще дві заміни. М. Маунт був замінений на А. Марсьяля, а М. Решфорд поступився місцем К. Еріксену. На 78-й хвилині «Кристал Пелас» також зробив заміну: замість Й. Шлуппа на полі з’явився Й. Рідевальд. Ця заміна була спрямована на збереження переваги, яка була досягнута великими труднощами. Лише через хвилину жовту картку отримав гравець «Манчестер Юнайтед» С. Амрабат, що свідчило про наростаюче напруження гри. У завершальній стадії матчу обидві команди шукали будь-яку можливість переломити хід зустрічі на свою користь. На 87-й хвилині «Манчестер Юнайтед» ввів у гру Р. Варана замість Х. Магуайя. Варана замість Х. Магуайра, сподіваючись, що французький захисник зможе зробити свій внесок у можливе повернення до перемоги. «Кристал Пелас» відповів двома швидкими замінами на 88-й хвилині, випустивши на поле Е. Езе та К. Річардса. Попри всі зусилля «Манчестер Юнайтед» і пізні заміни, рахунок на табло залишився незмінним. «Кристал Пелас» здобув надважливу перемогу з рахунком 1:0. Цей результат вразив усю лігу, підкресливши силу і стійкість команди «Кристал Пелас». А «Манчестер Юнайтед» залишився перегруповуватися й аналізувати свій виступ, шукаючи шляхи відновлення в найближчих матчах. Матч між «Манчестер Юнайтед» і «Кристал Пелас» продемонстрував захопливий характер футболу Прем’єр-ліги. Це була напружена боротьба, в якій обидві команди продемонстрували свою майстерність на полі. Олд Траффорд став свідком незвичного поєдинку, що нагадав уболівальникам про азарт і непередбачуваність, які роблять футбол красивою грою.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ман.Юнайтед — Брентфорд, Кр-л Пелас — Ноттінгем Форест.