Ньюкасл — Бернлі — 2:0. Чемпіонат Англії, 7-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-30 18:57 30 вересня відбувся один із матчів 7-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ньюкасл (Англія) і ... Ньюкасл — Бернлі — 2:0. Чемпіонат Англії, 7-й тур. Огляд матчу, статистика

30 вересня відбувся один із матчів 7-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ньюкасл (Англія) і Бернлі (Англія).

Ньюкасл - Бернли - 2:0. Чемпионат Англии, 7-й тур. Обзор матча, статистикаНьюкасл - Бернли - 2:0. Чемпионат Англии, 7-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 7-й тур

Ньюкасл (Англія) — Бернлі (Англія) — 2:0 (1:0)
Голи: Альмірон (14), Ісак (76)

Попередження: Ентоні Гордон (18), Z. Amdouni (29), J. Бейєр (40), C. Тейлор (53)

Огляд матчу Ньюкасл — Бернлі:

«Ньюкасл» здобув впевнену перемогу над «Бернлі» з рахунком 2:0 на стадіоні «Сент-Джеймс Парк» у матчі Прем’єр-ліги. Господарі поля продемонстрували вражаючу гру і домоглися перемоги завдяки голам М. Альмірона та А. Ісака. На початку першого тайму обидві команди прагнули перемоги, але вже на 14-й хвилині «Ньюкасл» вийшов уперед. М. Альмірон, на радість господарів поля, переправив м’яч у сітку. Цей гол задав тон решті хвилин тайму: «Ньюкасл» прагнув закріпити перевагу, а «Бернлі» — зрівняти рахунок. Однак інтенсивність матчу призвела до серії жовтих карток. А. Гордон отримав попередження за «Ньюкасл» на 18-й хвилині, а З. Амдуні був вилучений за «Бернлі» на 29-й хвилині. Перед самою перервою, на 40-й хвилині, жовту картку отримав і Дж. Байєр із «Бернлі». З початком другого тайму «Бернлі» продовжив шукати можливості для того, щоб зрівняти рахунок. Однак їхні спроби наштовхувалися на сильну оборону «Ньюкасла». Розчарування «Бернлі» проявилося в тому, що на 53-й хвилині К. Тейлор отримав жовту картку.

Обидві команди провели вирішальні заміни, які змінили хід гри. На 58-й хвилині «Бернлі» випустив на поле Л. Колеошо і Й. Брууна Ларсена, сподіваючись привнести свіжі сили в атаку. У складі «Ньюкасла», навпаки, з’явилися Е. Андерсон і Жоелінтон. А. Ісак із «Ньюкасла» закріпив перемогу вдалим ударом із пенальті на 76-й хвилині. Цей гол ще більше підірвав надії «Бернлі» на матч-відповідь. На останніх хвилинах обидві команди зробили останні заміни. На 88-й хвилині у складі «Бернлі» з’явилися К. Робертс і Вітіньо, а на останні хвилини на поле вийшли С. Берге та А. Зарурі. У складі «Ньюкасла» також відбулися зміни: Дж. Мерфі замінив М. Альмірона, а В. Лівраменто вийшов замість А. Ісака. Після фінального свистка судді «Ньюкасл» здобув перемогу з рахунком 2:0. Матч продемонстрував їхню силу і вміння контролювати гру, в той час як «Бернлі» насилу пробивав їхню оборону. Перемога ще більше зміцнила позиції «Ньюкасла» в Прем’єр-лізі, а «Бернлі» буде намагатися перебудуватися і відновитися в наступних матчах.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Вест Гем — Ньюкасл, Бернлі — Челсі.