Вест Гем — Шеффілд Юнайтед — 2:0. Чемпіонат Англії, 7-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-30 18:58 30 вересня відбувся один із матчів 7-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Вест Гем (Лондон) ... Вест Гем — Шеффілд Юнайтед — 2:0. Чемпіонат Англії, 7-й тур. Огляд матчу, статистика

30 вересня відбувся один із матчів 7-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Вест Гем (Лондон) і Шеффілд Юнайтед (Англія).

Вест Хэм - Шеффилд Юнайтед - 2:0. Чемпионат Англии, 7-й тур. Обзор матча, статистикаВест Хэм - Шеффилд Юнайтед - 2:0. Чемпионат Англии, 7-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 7-й тур

Вест Гем (Лондон) — Шеффілд Юнайтед (Англія) — 2:0 (2:0)
Голи: Боуен (24), Соучек (37)

Попередження: J. McAtee (32), Е. Альварес (40)

Огляд матчу Вест Гем — Шеффілд Юнайтед:

Вест Гем здобув перемогу над Шеффілд Юнайтед у матчі Прем’єр-ліги на Лондонському стадіоні У захопливому поєдинку Прем’єр-ліги Вест Гем здобув перемогу над Шеффілд Юнайтед із підсумковим рахунком 2:0 на Лондонському стадіоні. Матч продемонстрував величезний талант і дух суперництва обох команд, але в підсумку сильнішим виявився «Вест Гем». Початок матчу пройшов у напруженому темпі, обидві команди прагнули домінувати на перших хвилинах. Однак на 24-й хвилині саме «Вест Гем» завдав першого удару по воротах, коли Джаррод Боуен ударом з близької відстані переправив м’яч у сітку. Гол півзахисника розлютив глядачів і задав тон усьому матчу. «Шеффілд Юнайтед», вирішивши вирівняти становище, мужньо чинив опір, але насилу знаходив у собі сили протистояти стійкій обороні «Вест Гема». Завдання ускладнилося на 32-й хвилині, коли Джейден Макеті отримав жовту картку, що ускладнило атакувальні дії команди. Лише через п’ять хвилин «Вест Гем» подвоїв свою перевагу завдяки голу Томаша Соучека. Півзахисник продемонстрував чудове самовладання, пропустивши м’яч повз воротаря «Шеффілд Юнайтед», і забезпечив своїй команді більш комфортну перевагу. На початку другого тайму обидві команди зробили заміни, намагаючись переломити хід гри на свою користь.

«Шеффілд Юнайтед» ввів у гру Джейдена Богла, Олівера Бурка та Рокі Буширі, сподіваючись, що свіжі сили додадуть атаці гостроти. Своєю чергою, «Вест Гем» зробив першу заміну на 72-й хвилині, коли Е. Альварес замінив Саїда Бенрахму. Незважаючи на ці зміни, рахунок на табло залишився незмінним. «Вест Гем» продовжував впевнено оборонятися, зриваючи спроби «Шеффілд Юнайтед» повернутися в гру. Відчайдушно намагаючись врятувати бодай щось, гості провели шквал замін на 79-й хвилині, випустивши на поле Джорджа Хамера, Конора Арчера і Джейсона Богла. Однак їхні зусилля виявилися марними — надійна оборона «Вест Гема» протрималася до фінального свистка. Коли гра підійшла до кінця, обидва менеджери зробили останні заміни. Замість Джаррода Боуена і Лукаса Пакете у складі «Вест Гема» з’явилися Пабло Форнальс і Константінос Мавропанос відповідно. Ці заміни дозволили «Вест Гему» впевнено довести матч до кінця, позбавивши «Шеффілд Юнайтед» шансів на пізній м’яч у відповідь. Уболівальники «Вест Гема» залишали лондонський стадіон з посмішками на обличчях, святкуючи заслужену перемогу своєї команди. Хоча рахунок на табло, можливо, не відображає всього напруження гри, він став свідченням майстерності «Вест Гема» в атаці та надійності захисту. По ходу сезону Прем’єр-ліги «Вест Гем» прагнутиме розвинути цю вражаючу перемогу і продовжити своє сходження вгору турнірною таблицею. З іншого боку, «Шеффілд Юнайтед» повинен перегрупуватися і сконцентруватися, щоб змінити свою долю в найближчих матчах.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Вест Гем — Ньюкасл, Фулгем — Шеффілд Юнайтед.