Борнмут — Арсенал — 0:4. Чемпіонат Англії, 7-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-30 19:00 30 вересня відбувся один із матчів 7-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Борнмут (Англія) і ... Борнмут — Арсенал — 0:4. Чемпіонат Англії, 7-й тур. Огляд матчу, статистика

30 вересня відбувся один із матчів 7-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Борнмут (Англія) і Арсенал (Лондон).

Борнмут - Арсенал - 0:4. Чемпионат Англии, 7-й тур. Обзор матча, статистикаБорнмут - Арсенал - 0:4. Чемпионат Англии, 7-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 7-й тур

Борнмут (Англія) — Арсенал (Лондон) — 0:4 (0:2)
Голи: Б. Сака (17), Едегор (44), Хаверц (53), Вайт (90+3)

Попередження: Хаверц (33)

Огляд матчу Борнмут — Арсенал:

У недавньому матчі Прем’єр-ліги «Борнмут» приймав «Арсенал» на стадіоні «Vitality Stadium». Гра була дуже очікуваною, адже обидві команди прагнули здобути важливу перемогу. Однак саме «Арсенал» вийшов у лідери, домінуючи в матчі від початку і до кінця. Рахунок 0:2 у перерві віщував остаточну перемогу команди, а підсумковий рахунок склав 0:4 на користь гостей. Матч почався зі шквалу подій, коли на 17-й хвилині гравець «Арсеналу» Букайо Сака влучив у сітку воріт. Цей гол задав тон грі, і «Арсенал» продемонстрував свою майстерність в атаці. На 33-й хвилині жовту картку отримав гравець «Арсеналу» Кай Гавертц, але це мало що змінило в грі команди.

Перед самою перервою у ворота «Арсеналу» було призначено пенальті, який впевнено реалізував Мартін Одегаард, збільшивши свою перевагу до 0:2. Другий тайм не став винятком, «Арсенал» продовжував домінувати у грі. На 53-й хвилині у ворота «Арсеналу» було призначено ще один пенальті, який майстерно реалізував Гавертц, зміцнивши контроль над грою. «Борнмут» спробував перебудуватися, зробивши дві заміни на 59-й хвилині: на поле вийшли Майкл Таверньє і Джоуї Клюйверт. На 69-й хвилині «Арсенал» зробив першу заміну: Едді Нкетіа та Олександр Зінченко вийшли на поле, щоб ще більше збільшити перевагу своєї команди. «Борнмут» також здійснив зміни у складі, випустивши на поле Філіпа Біллінга та Джоша Ротвелла у спробі врятувати матч. На останніх хвилинах матчу відбулося ще більше замін, обидві команди дали шанс своїм гравцям продемонструвати свою майстерність. «Арсенал» замінив Саку та Хаверца на Фоларіна Вієйру та Еміля Сміт-Роу на 76-й та 81-й хвилинах відповідно. Крім того, на 81-й хвилині у складі «Арсеналу» з’явилися Деклан Райс і Жоржиньо. Спроби «Борнмута» переломити хід матчу виявилися марними, оскільки оборона «Арсеналу» залишалася непохитною. Борнмут так і не зміг переломити хід зустрічі, і на 90-й хвилині Бен Вайт забив гол, завершивши матч із рахунком 0:4. Результат цього матчу продемонстрував здатність «Арсеналу» домінувати над суперником, зокрема, за рахунок майстерності атаки та надійної гри в обороні. «Борнмут», своєю чергою, насилу справлявся зі своїм завданням і в підсумку був розгромлений грізним суперником. Незважаючи на те, що для «Борнмута» це був невтішний результат, йому необхідно перегрупуватися і проаналізувати свої слабкі сторони, щоб у майбутніх матчах Прем’єр-ліги повернутися сильнішим. Арсенал же, навпаки, буде натхнений цією переконливою перемогою і постарається розвинути успіх у своєму прагненні посісти більш високе місце в чемпіонаті.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Евертон — Борнмут, Арсенал — Ман.Сіті.