Райо Вальєкано — Мальорка — 2:2. Чемпіонат Іспанії, 8-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-30 19:20 30 вересня відбувся один із матчів 8-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Райо Вальєкано (Іспанія) ... Райо Вальєкано — Мальорка — 2:2. Чемпіонат Іспанії, 8-й тур. Огляд матчу, статистика

30 вересня відбувся один із матчів 8-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Райо Вальєкано (Іспанія) і Мальорка (Іспанія).

Райо Вальекано - Мальорка - 2:2. Чемпионат Испании, 8-й тур. Обзор матча, статистикаРайо Вальекано - Мальорка - 2:2. Чемпионат Испании, 8-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 8-й тур

Райо Вальєкано (Іспанія) — Мальорка (Іспанія) — 2:2 (1:1)
Голи: Альваро Гарсія (4), Фалькао (90+12) — В. Мурікі (44), Антоніо Санчес (59)

Попередження: Унаї Лопес (43), Дардер (83), Р. де Томас (90+3), А. Ндіайє (90+7), Джованні Гонсалес (90+4)

Огляд матчу Райо Вальєкано — Мальорка:

У захопливому поєдинку Ла Ліги «Райо Вальєкано» і «Мальорка» зіграли внічию 2:2. Матч проходив на стадіоні «Естадіо де Вальєкас», і обидві команди продемонстрували вражаючу майстерність, рішучість і командну роботу. Початок матчу був ударним: уже на 4-й хвилині А. Гарсія, гравець «Райо Вальєкано», забив гол, забезпечивши своїй команді перевагу. Мальорка швидко відповіла заміною на 12-й хвилині: Дж. Коста був замінений на Т. Лато. На 43-й хвилині гравець «Райо Вальєкано» У. Лопес отримав жовту картку, поставивши свою команду в невигідне становище. Цим скористалася «Мальорка», яка зрівняла рахунок на 44-й хвилині завдяки голу В. Мурики. Перший тайм так і закінчився з рахунком 1:1, і обидві команди жадали більшого. Другий тайм почався з перемоги: на 59-й хвилині А. Санчес із «Мальорки» забив гол, забезпечивши своїй команді таку необхідну перевагу. Однак «Райо Вальєкано» одразу ж відповів заміною на 60-й хвилині: С. Камело замінив Р. де Томаса. На 60-й хвилині «Райо Вальєкано» продовжив заміну: У. Лопес замінив О. Валентина, а К. Перес — О. Трехо.

Мальорка також зробила зміни, замінивши на 64-й хвилині А. Пратса на А. Ндіайє та А. Санчеса на О. Маскареля. По ходу гри обидві команди продовжували робити заміни в пошуках перелому. На 71-й хвилині у складі «Райо Вальєкано» замість Х. де Фрутоса з’явився А. Ернандес, а на 85-й хвилині «Мальорка» замінила С. Дардера на М. Морланеса. У заключній стадії матчу напруга наростала, було показано кілька жовтих карток. На 83-й хвилині жовту картку отримав гравець «Мальорки» С. Дардер, а на 90-й хвилині — гравець «Райо Вальєкано» Р. де Томас. В останні хвилини гри жовті картки отримали також гравці «Мальорки» Г. Гонсалес і А. Ндіайє. На останній хвилині травматичного часу у ворота «Райо Вальєкано» було призначено пенальті, що дало їм чудову нагоду вирвати перемогу. Р. Фалькао вийшов на ударну позицію й успішно реалізував пенальті, забезпечивши своїй команді важку нічию. Загалом, матч між «Райо Вальєкано» та «Мальоркою» був сповнений азартом і драматизмом. Обидві команди продемонстрували свою майстерність і бойовий дух упродовж усієї гри, що дало їм змогу домогтися заслуженої нічиєї з рахунком 2:2.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Севілья — Райо Вальєкано, Мальорка — Валенсія.