Клермон — ПСЖ — 0:0. Чемпіонат Франції, 7-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-30 19:57 30 вересня відбувся один із матчів 7-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Клермон (Франція) і ... Клермон — ПСЖ — 0:0. Чемпіонат Франції, 7-й тур. Огляд матчу, статистика

30 вересня відбувся один із матчів 7-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Клермон (Франція) і ПСЖ (Париж).

Клермон - ПСЖ - 0:0. Чемпионат Франции, 7-й тур. Обзор матча, статистикаКлермон - ПСЖ - 0:0. Чемпионат Франции, 7-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 7-й тур

Клермон (Франція) — ПСЖ (Париж) — 0:0 (0:0)

Предупредження: Гоналон (57), В. Заїр-Емері (75), Мбаппе (81)

Огляд матчу Клермон — ПСЖ:

У довгоочікуваному матчі Ліги 1 на стадіоні «Габріель Монпід» зійшлися команди «Клермон Фут» і «Парі Сен-Жермен». Обидві команди були сповнені рішучості здобути перемогу, але наприкінці захоплюючого поєдинку на табло так і залишилася нічия 0:0. З перших хвилин було видно, що обидві команди перебувають у рівних умовах, а сильні захисні лінії не дають прорватися вперед. Перший тайм пройшов у напруженій боротьбі, але жодна з команд так і не змогла забити. У перерві рахунок так і залишився 0:0, і в другому таймі все залежало від гри. Незабаром після перерви гравець «Клермон Фут» М. Гоналонс отримав жовту картку на 57-й хвилині, що підкреслило напруженість матчу. Суддя тримав гру під контролем, незважаючи на зростаючу напругу на полі. На 64-й хвилині «Парі Сен-Жермен» зробив першу заміну. Б. Баркола був замінений на Г. Рамоса, що додало атаці нової енергії. Цей хід був спрямований на те, щоб вивести команду з глухого кута і надати їй необхідну гостроту. Одночасно з цим була проведена друга заміна — Вітінья замінив В. Заїр-Емері. Намагаючись переломити хід гри, «Клермон Фут» на 69-й хвилині зробив першу заміну. М. Гоналонс був замінений на Е. Рашані, що свідчить про бажання тренера струсити гру і привнести в неї новий вимір. У міру наростання напруги в гру були введені жовті картки.

На 75-й хвилині «Парі Сен-Жермен» отримав попередження В. Заїр-Емері, а на 81-й хвилині — К. Мбаппе. Обидві команди пристрасно боролися за кожен сантиметр, що призвело до грубої гри. На 84-й хвилині «Клермон Фут» зробив другу заміну: замість М. Зеффана на поле вийшов Ж. Аллевіна. Незабаром відбулася ще одна заміна — замість Б. Бутобби на полі з’явився Мухаммед Чам. Ці зміни були спрямовані на те, щоб додати свіжих сил у надії на пізній перелом у грі. У міру наближення часу до повного тайму продовжували лунати жовті картки. На 90-й хвилині К. О. Конате отримав попередження за гру «Клермон Фут». Коли до кінця гри залишалося кілька хвилин, «Клермон Фут» зробив четверту й останню заміну: замість Х. Кейти на поле вийшов Й. Маньїн. Маньєн. Маньєн замість Х. Кейти, а на останніх хвилинах матчу отримав жовту картку гравець «Парі Сен-Жермен» Ф. Руїс. Попри всі зусилля обох команд і періодичні спалахи блиску, гол так і не відбувся. Остаточний рахунок так і залишився 0:0, залишивши вболівальників жадати більшого і сподіватися на більш рішучий результат майбутніх матчів. Ця напружена боротьба продемонструвала конкурентоспроможність Ліги 1 і цілеспрямованість команд «Клермон Фут» і «Парі Сен-Жермен». Хоча нічия, можливо, і розчарувала обидві команди, вона стала підтвердженням їхньої майстерності в обороні та якості футболу в лізі. Вболівальники з нетерпінням чекають наступного матчу між цими грізними командами.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Монпельє — Клермон, Ренн — ПСЖ.