Чорноморець — Зоря — 0:0. Чемпіонат України, 9-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-30 20:54 30 вересня відбувся один із матчів 9-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Чорноморець (Одеса) і ... Чорноморець — Зоря — 0:0. Чемпіонат України, 9-й тур. Огляд матчу, статистика

30 вересня відбувся один із матчів 9-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Чорноморець (Одеса) і Зоря (Луганськ).

Черноморец - Заря - 0:0. Чемпионат Украины, 9-й тур. Обзор матча, статистикаЧерноморец - Заря - 0:0. Чемпионат Украины, 9-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 9-й тур

Чорноморець (Одеса) — Зоря (Луганськ) — 0:0 (0:0)

Огляд матчу Чорноморець — Зоря:

У напруженому поєдинку на стадіоні «Чорноморець» у рамках Прем’єр-ліги билися «Чорноморець» і луганська «Зоря». Матч завершився безгольовою нічиєю, обидві команди протягом усіх 90 хвилин не змогли забити жодного м’яча. Перший тайм пройшов в активній боротьбі, обидві команди продемонстрували свою майстерність в обороні. На 29-й хвилині гравець луганської «Зорі» Р. Вантух отримав жовту картку за грубий фол. У відповідь «Чорноморець» на 35-й хвилині за аналогічне порушення жовту картку отримав Дада Бельмонте. На початку другого тайму гра продовжувала залишатися напруженою. На 67-й хвилині жовту картку отримав Джордан із луганської «Зорі», що ще більше підкреслило напруження боротьби. На 69-й хвилині «Чорноморець» вирішив здригнутися, зробивши потрійну заміну. Дада Бельмонте вийшов замість А. Авагимяна, С. Айєде — замість Б. Бойчука, а В. Вакула — замість З. Бадибанги. Однак, незважаючи на ці зміни, жодна з команд не змогла переломити ситуацію.

На 80-й хвилині луганська «Зоря» також провела заміни: замість Венделла вийшов І. Горбач, а замість В. Горбач, а замість В. Волошина — Д. Нагнойний. Четверту й останню заміну «Чорноморець» здійснив на 81-й хвилині: А. Штогрін замінив Г. Хадіду. На 87-й хвилині луганська «Зоря» провела дві останні заміни, замінивши Д. Мишньова на І. Головкіна, а Д. Антюха на О. Данченка. Матч завершився з рахунком 0:0. Обидві команди можуть пишатися своєю грою в обороні, адже їм вдалося стримати атаки одна одної впродовж усього матчу, і хоча в матчі не було голів, він аж ніяк не був нудним на події. Жовті картки, заміни, гостра боротьба на полі продемонстрували цілеспрямованість і майстерність обох команд, і хоча результат, можливо, не потішив уболівальників, які очікували гольового видовища, матч продемонстрував конкурентну природу Прем’єр-ліги. Кожна з команд боролася за перемогу, але в підсумку оборона перемогла, що призвело до безгольової нічиєї. І «Чорноморець», і луганська «Зоря» тепер повинні перебудуватися і постаратися взяти три очки в найближчих матчах. Досвід, отриманий у цьому матчі, безсумнівно, допоможе їм піднятися вгору по турнірній таблиці і досягти своїх цілей на сезон.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Кривбас — Чорноморець, Зоря — Шахтар.