Мілан — Лаціо — 2:0. Чемпіонат Італії, 7-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-30 20:58 30 вересня відбувся один із матчів 7-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Мілан (Італія) і ... Мілан — Лаціо — 2:0. Чемпіонат Італії, 7-й тур. Огляд матчу, статистика

30 вересня відбувся один із матчів 7-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Мілан (Італія) і Лаціо (Рим).

Милан - Лацио - 2:0. Чемпионат Италии, 7-й тур. Обзор матча, статистикаМилан - Лацио - 2:0. Чемпионат Италии, 7-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 7-й тур

Мілан (Італія) — Лаціо (Рим) — 2:0 (0:0)
Голи: Пулішич (60), Окафор (88)

Попередження: Марушич (51), Романьолі (64), Леао (65), Ернандес (83), Майк Мейньян (86)

Огляд матчу Мілан — Лаціо:

У недавньому матчі Серії А проти «Лаціо» «Мілан» здобув перемогу з рахунком 2:0. Перший тайм закінчився з рахунком 0:0, оскільки обидві команди ніяк не могли вийти з рівного становища. Однак на 29-й хвилині «Мілан» зробив ранню заміну: Р. Лофтус-Чик замінив Ю. Мусу. Ця заміна внесла нову енергію в гру «Мілана». Інтенсивність матчу збереглася і в другому таймі, а перша серйозна подія сталася на 51-й хвилині, коли жовту картку отримав гравець «Лаціо» А. Марушич. На 60-й хвилині «Мілан» нарешті домігся перелому, якого так чекав. К. Пулішич вдало забив гол, забезпечивши своїй команді перевагу 1:0. Це розпалило вболівальників «Мілана» і відкинуло «Лаціо» назад. Через чотири хвилини А. Романьолі отримав жовту картку, що ще більше ускладнило шанси «Лаціо» на успіх. Невдовзі після цього у грі стався шквал замін, оскільки обидві команди прагнули змінити підхід до гри та ввести в гру свіжі сили. На 67-й хвилині «Лаціо» зробив дві заміни — Н. Ровелла і М. Гуенда. Ровелла і М. Гуендузі вийшли замість М. Вечіно і Д. Камади відповідно.

AC Milan відповів двома замінами на 70-й хвилині, ввівши в гру Y. Адлі та Т. Побега. Щоб закріпити свою перевагу, «Мілан» зробив ще три заміни поспіль. На 70-й хвилині у складі «Мілана» з’явилися Д. Калабрія, А. Флоренці та О. Жиру, які послідовно замінили Т. Побєгу, Д. Калабрію та А. Флоренці. «Лаціо» також зробив ще дві заміни на 75-й хвилині. У заключній стадії гри обидві команди вели запеклу боротьбу. На 83-й хвилині жовту картку отримав гравець «Мілана» Т. Ернандес, що підкреслює змагальний характер матчу. На 86-й хвилині воротар «Мілана» М. Міньян також отримав попередження. Нарешті, на 88-й хвилині «Мілан» оформив перемогу, забивши гол у ворота Н. Окафора. Таким чином, «Мілан» переміг з рахунком 2:0, принісши радість своїм уболівальникам і забезпечивши собі важливі очки в турнірній таблиці. Матч між «Міланом» і «Лаціо» показав напружену боротьбу двох найкращих команд Серії А. Здатність «Мілана» переломити хід матчу і його клінічна реалізація в кінцевому підсумку виявилися вирішальними. Лаціо" мужньо бився, але так і не зміг подолати надійну оборону «Мілана». Цей матч, безсумнівно, запам’ятається «Мілану» як значуща перемога в продовженні чемпіонату Серії А.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Дженоа — Мілан, Лаціо — Аталанта.