Жирона — Реал — 0:3. Чемпіонат Іспанії, 8-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-30 21:30 30 вересня відбувся один із матчів 8-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Жирона (Іспанія) і ... Жирона — Реал — 0:3. Чемпіонат Іспанії, 8-й тур. Огляд матчу, статистика

30 вересня відбувся один із матчів 8-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Жирона (Іспанія) і Реал (Мадрид).

Жирона - Реал - 0:3. Чемпионат Испании, 8-й тур. Обзор матча, статистикаЖирона - Реал - 0:3. Чемпионат Испании, 8-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 8-й тур

Жирона (Іспанія) — Реал (Мадрид) — 0:3 (0:0)
Голи:

Огляд матчу Жирона — Реал:

У захопливому матчі Ла Ліги, що відбувся на стадіоні «Естаді Муніципаль де Монтіліві», мадридський «Реал» здобув перемогу над «Жироною» з рахунком 0:3. Перший гол у матчі було забито на 17-й хвилині, коли гравець «Реала» Хоселу ефектно пробив по воротах. Жирона не змогла відповісти, і вже за чотири хвилини «Реал» збільшив свою перевагу, забивши другий гол у ворота А. Тчуамені. Рахунок у перерві став 0:2 на користь «Реала», що свідчить про домінування команди в перші 45 хвилин. У другому таймі «Жирона» спробувала відігратися, зробивши кілька важливих замін в атаці. На 46-й хвилині «Жирона» випустила на поле В. Циганкова, сподіваючись переломити хід матчу на свою користь. Однак їхні зусилля виявилися марними, оскільки «Реал» продовжував впевнено оборонятися. На 60-й хвилині «Жирона» продовжила проводити заміни, замінивши Д. Лопеса на Порту, а А. Довбика на К. Стуані. Попри тактичні перестановки «Жирони», «Реал» був невблаганний. На 71-й хвилині Дж. Беллінгем додав ще один гол у ворота «Реала», зміцнивши свою перевагу.

Команда продовжувала робити стратегічні заміни: Вінісіус Жуніор замінив Родріго на 68-й хвилині, а Дж. Беллінгем — Д. Себальоса на 74-й хвилині. Обидві команди вели запеклу боротьбу, внаслідок якої жовті картки отримали А. Гарсія на 64-й хвилині та К. Аррізабалага на 84-й хвилині. У міру наближення до кінця матчу напруга наростала. На 90-й хвилині гравець «Реала» Н. Фернандес отримав пряму червону картку, залишивши свою команду вдесятьох. Після цього жовті картки отримали А. Рюдігер і К. Стуані, що підкреслює напруженість останніх хвилин матчу. Перемога «Реала» над «Жироною» продемонструвала їхню майстерність та вміння домінувати у грі. Попри спроби «Жирони» відігратися, перевага «Реала» в рахунку виявилася нездоланною. Матч завершився впевненою перемогою «Реала» з рахунком 0:3, і «Жироні» довелося перебудовуватися і переглядати свою стратегію. Цей результат, безсумнівно, додасть впевненості «Реалу» в продовженні боротьби в Ла Лізі. Вони продемонстрували свою глибину й адаптивність, продемонструвавши талант і майстерність своїх гравців. З іншого боку, «Жироні» необхідно виправити свої недоліки, щоб уникнути поразок у майбутньому та зберегти свою присутність у лізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Кадіс — Жирона, Реал — Осасуна.