Тоттенгем — Ліверпуль — 2:1. Чемпіонат Англії, 7-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-30 21:34 30 вересня відбувся один із матчів 7-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Тоттенгем (Лондон) і ... Тоттенгем — Ліверпуль — 2:1. Чемпіонат Англії, 7-й тур. Огляд матчу, статистика

30 вересня відбувся один із матчів 7-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Тоттенгем (Лондон) і Ліверпуль (Англія).

Тоттенхэм - Ливерпуль - 2:1. Чемпионат Англии, 7-й тур. Обзор матча, статистикаТоттенхэм - Ливерпуль - 2:1. Чемпионат Англии, 7-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 7-й тур

Тоттенгем (Лондон) — Ліверпуль (Англія) — 2:1 (1:1)
Голи: Сон Хин Мін (36), Матіп (90+6) — Гакпо (45+4)

Попередження: Алексіс Мак Аллістер (40), Ієнома Дестіні Удогіє (45+3), Мохамед Салах (65), Діого Хота (68), Діого Хота (69), А. Робертсон (87), Біссума (88), Ромеро (89), Аліссон (90+5)

Огляд матчу Тоттенгем — Ліверпуль:

У захопливому матчі Прем’єр-ліги, що відбувся на стадіоні «Тоттенгем Хотспур», «Тоттенгем» здобув перемогу над «Ліверпулем» із рахунком 2:1. Гра від самого початку була насиченою, обидві команди продемонстрували свою майстерність в атаці та прагнення завоювати три очки. У перерві рахунок став 1:1, що послужило приводом для напруженого другого тайму. Першим на 36-й хвилині відзначився «Тоттенгем», коли Сон Хин-Мін влучив у сітку воріт і вивів свою команду вперед. Однак до перерви «Ліверпуль» швидко відповів, і на 45-й хвилині К. Гакпо забив вирішальний гол, зрівнявши рахунок. У другому таймі сталася ціла серія подій, які посилили загострення пристрастей. На 26-й хвилині червону картку за небезпечну атаку отримав гравець «Ліверпуля» К. Джонс, і його команда залишилася вдесятьох на більшу частину гри. Також на 34-й хвилині було скасовано гол у ворота «Ліверпуля» через порушення Л. Діаса, який перебував у положенні «поза грою». Діого Жота, гравець «Ліверпуля», провів весь матч неоднозначно. На 68-й хвилині він отримав жовту картку, а ще за хвилину — ще одну, внаслідок чого отримав червону картку і залишив на полі лише дев’ять гравців. Це стало переломним моментом у матчі, оскільки шанси «Ліверпуля» на порятунок зменшилися. «Тоттенгем» скористався чисельною перевагою і зробив стратегічні заміни, щоб зберегти свою перевагу.

На 69-й хвилині Сон Хин-Мін, який зіграв важливу роль у першому голі команди, був замінений на М. Соломона. Тоттенгем також зробив дві заміни: на 83-й хвилині Д. Удогі замінив Б. Девіса, а П. М. Сарр — О. Скіппа. Скіппа. Ліверпуль, незважаючи на те, що залишився вдев’ятьох, продовжував мужньо боротися. Вони провели низку замін, щоб освіжити склад: на 73-й хвилині В. Ендо замінив Л. Діаса, на тій же хвилині Х. Гомес вийшов замість І. Скіппа. Гомес вийшов замість І. Конате, а на 74-й хвилині Т. Александер-Арнольд замінив М. Салаха. На 80-й хвилині замість А. Мак Аллістера на поле вийшов Р. Гравенберх. У заключні хвилини матчу напруга наростала, було отримано кілька жовтих карток. А. Робертсон отримав жовту картку на 87-й хвилині за необережний підкат, а Ю. Біссума і К. Ромеро — на 88-й і 89-й хвилинах відповідно. В останні хвилини гри воротар «Ліверпуля» Аліссон випадково забив гол у власні ворота на 90-й хвилині, забезпечивши перемогу «Тоттенгему». Цей захопливий матч між «Тоттенгемом» і «Ліверпулем» продемонстрував конкурентний характер Прем’єр-ліги. Незважаючи на те, що «Ліверпуль» залишився вдев’ятьох, він бився до фінального свистка, але стратегічні заміни і чисельна перевага «Тоттенхема» в підсумку виявилися вирішальними в досягненні перемоги. Стадіон «Тоттенгем Хотспур» став свідком захопливого поєдинку, який запам’ятається вболівальникам на довгі роки.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лутон Таун — Тоттенгем, Брайтон — Ліверпуль.