Салернітана — Інтер — 0:4. Чемпіонат Італії, 7-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-30 23:37 30 вересня відбувся один із матчів 7-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Салернітана (Італія) та ... Салернітана — Інтер — 0:4. Чемпіонат Італії, 7-й тур. Огляд матчу, статистика

30 вересня відбувся один із матчів 7-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Салернітана (Італія) та Інтер (Мілан).

Салернитана - Интер - 0:4. Чемпионат Италии, 7-й тур. Обзор матча, статистикаСалернитана - Интер - 0:4. Чемпионат Италии, 7-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 7-й тур

Салернітана (Італія) — Інтер (Мілан) — 0:4 (0:0)
Голи:

Огляд матчу Салернітана — Інтер:

У захопливому матчі Серії А, що відбувся на стадіоні «Арекі», «Салернітана» зустрілася з однією з провідних італійських команд — міланським «Інтером» — з рахунком 4:0. На початку гри обидві команди продемонстрували високий рівень інтенсивності та рішучості. Однак у підсумку саме «Інтер» здобув вражаючу перемогу над суперником із рахунком 4:0. Уже на початку першого тайму було видно, що обидві команди дотримуються надійної оборонної стратегії. У перерві рахунок залишився 0:0, оскільки «Салернітана» щосили намагалася стримати натиск міланського «Інтера». Однак на 25-й хвилині жовту картку отримав гравець «Інтера» Хакан Калханоглу, що додало грі гостроти. У другому таймі обидві команди провели шквал замін, намагаючись вийти з глухого кута. На 54-й хвилині «Інтер» здійснив потрійну заміну: замість Хакана Калханоглу, Деві Клаассена і Алексіса Санчеса вийшли Кевін Аслані, Хакім Зієч і Лаутаро Мартінес відповідно. Ці зміни надали команді нових сил і відкрили шлях до перемоги. На 60-й хвилині гравець «Салернітани» Йоване отримав жовту картку, залишивши свою команду в уразливому становищі.

Через дві хвилини міланський «Інтер» нарешті зумів забити — Лаутаро Мартінес упевнено реалізував гольову нагоду. На жаль для «Салернітани», гол М. Леговскі на 66-й хвилині було скасовано через офсайд. Розчарування «Салернітани» зросло, коли на 69-й хвилині жовту картку отримав Н. Дьомбер. Спроби «Салернітани» відігратися ставали дедалі складнішими, оскільки «Інтер» продовжував домінувати. На 77-й хвилині Лаутаро Мартінес оформив дубль, вкотре продемонструвавши свою виняткову бомбардирську майстерність. В останні хвилини гри у складі обох команд відбулося більше замін. На 85-й хвилині у ворота «Інтера» було призначено пенальті, який майстерно реалізував Лаутаро Мартінес, оформивши свій хет-трик і завершивши чудову індивідуальну гру. Гра завершилася на високій ноті для «Інтера»: пізній гол Лаутаро Мартінеса на 89-й хвилині закріпив перемогу з рахунком 4:0. Бездоганна командна гра і майстерність «Інтера» принесли йому заслужений тріумф у цьому матчі Серії А. Попри всі зусилля, «Салернітана» не змогла витримати постійного тиску з боку грізного суперника. Матч став свідченням сили та цілеспрямованості міланського «Інтера», довівши, що саме з ним доводиться рахуватися в італійському футболі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Монца — Салернітана, Інтер — Болонья.