Монако — Марсель — 3:2. Чемпіонат Франції, 7-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-30 23:57 30 вересня відбувся один із матчів 7-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Монако (Франція) і ... Монако — Марсель — 3:2. Чемпіонат Франції, 7-й тур. Огляд матчу, статистика

30 вересня відбувся один із матчів 7-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Монако (Франція) і Марсель (Франція).

Монако - Марсель - 3:2. Чемпионат Франции, 7-й тур. Обзор матча, статистикаМонако - Марсель - 3:2. Чемпионат Франции, 7-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 7-й тур

Монако (Франція) — Марсель (Франція) — 3:2 (2:2)
Голи: Магнес Акліуш (8), Ф. Балогун (23), Магнес Акліуш (52) — Iliman Ndiaye (1), Жиго (18)

Предупредження: Фофана (42), Дж. Корреа (54), Закарія (59), Жиго (59), Джонатан Клаусс (73), Валентин Ронж’є (77), Еліот Матасо (77)

Огляд матчу Монако — Марсель:

«Монако» здобув вражаючу перемогу над «Марселем» у захопливому поєдинку Ліги 1 на стадіоні «Луї II». Матч закінчився з рахунком 3:2, але протягом усієї гри вболівальники обох команд відчували бурю емоцій. У першому таймі обидві команди продемонстрували свою атакувальну міць, і до перерви рахунок був 2:2. Марсель повів у рахунку вже на 1-й хвилині, коли І. Ндіайє переправив м’яч у сітку воріт. Однак «Монако» швидко відповів на це на 8-й хвилині, коли М. Аклюш ударом головою зрівняв рахунок. «Марсель» не зупинився перед голом «Монако» і продовжив атакувати. Їхні зусилля були винагороджені на 18-й хвилині, коли С. Жиго вдалим ударом знову вивів команду вперед. У відповідь «Монако» знову повів у рахунку, і на 23-й хвилині Ф. Балогун реалізував свій шанс, знову зрівнявши рахунок. У першому таймі також не обійшлося без гострих моментів: жовті картки отримали Ю. Фофана («Монако») на 42-й хвилині та Ж. Корреа («Марсель») на 54-й хвилині. Свисток на перерву пролунав за рівного рахунку 2:2, що створило передумови для інтригуючого другого тайму. Другий тайм почався ударно: «Монако» вперше в матчі вийшло вперед. На 52-й хвилині М. Аклюш зробив дубль, вивівши свою команду вперед. Марсель, бажаючи зрівняти рахунок, посилив тиск, але прорвати оборону «Монако» так і не зміг.

У міру загострення гри обидві команди почали робити заміни, щоб освіжити склади. Марсель зробив першу заміну на 48-й хвилині, випустивши А. Харита замість І. Ндіайє, який забив гол. Монако, навпаки, зробив одразу дві заміни на 75-й хвилині, замінивши М. Аклюша на Е. Матазо, а І. Якобса на К. Діатта. Діатта. Гра ставала дедалі гострішою, напруга на полі наростала. Жовті картки отримали кілька гравців, зокрема Ж. Корреа та С. Жиго з «Марселя». Жиго з «Марселя», а також Д. Закарія та Е. Матазо з «Монако». Обидві команди були сповнені рішучості домогтися перемоги, що призвело до кількох гострих моментів. У кінцівці матчу «Монако» зробив останню заміну на 83-й хвилині: Ф. Балогун замінив М. Боаду. На цій же хвилині «Марсель» зробив заміну, замінивши Ж. Корреа на І. Сарра. На 90-й хвилині жовту картку отримав гравець «Монако» С. Магасса, поповнивши список вилучень. У доданий час господарі поля зробили останню заміну, замінивши Д. Закарію на М. Камара. Незважаючи на пізні спроби «Марселя», «Монако» вистояв і здобув важку перемогу. Матч між «Монако» і «Марселем» став видовищем атакувального футболу, в якому обидві команди продемонстрували свої таланти. Перемога дозволила «Монако» піднятися вгору по турнірній таблиці Ліги 1, а «Марселю» залишилося лише шкодувати про втрачені можливості. На стадіоні «Луї II» на шанувальників футболу чекала захоплива гра, в якій було все — від голів до вилучень.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Реймс — Монако, Марсель — Гавр.