Реймс — Ліон — 2:0. Чемпіонат Франції, 7-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-01 15:53 1 жовтня відбувся один із матчів 7-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Реймс (Франція) і ... Реймс — Ліон — 2:0. Чемпіонат Франції, 7-й тур. Огляд матчу, статистика

1 жовтня відбувся один із матчів 7-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Реймс (Франція) і Ліон (Франція).

Реймс - Лион - 2:0. Чемпионат Франции, 7-й тур. Обзор матча, статистикаРеймс - Лион - 2:0. Чемпионат Франции, 7-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 7-й тур

Реймс (Франція) — Ліон (Франція) — 2:0 (1:0)
Голи: Маршалл Мунеці (45+1), Юніс Абдельхамід (71)

Попередження: S. Alvero (35), Юніс Абдельхамід (37), Максанс Какере (53), Теума (60)

Огляд матчу Реймс — Ліон:

У захопливому поєдинку на стадіоні Stade Auguste-Delaune II «Реймс» здобув перемогу над «Ліоном» із рахунком 2:0. Матч продемонстрував напружену боротьбу і майстерність, характерні для вищої французької ліги Ligue 1. У першому таймі обидві команди продемонстрували майстерність захисту, і до останніх хвилин рахунок залишався 0:0. Однак перед самою перервою «Реймс» вирвався вперед завдяки сенсаційному голу Маршалла Мунетсі на 45-й хвилині. Його удар привів у захват глядачів і надав «Реймсу» такий необхідний імпульс перед другим таймом. Другий тайм став більш активним і фізично сильним з обох сторін. На 35-й хвилині жовту картку отримав гравець «Ліона» Себастьєн Альверо, а через дві хвилини аналогічне покарання отримав гравець «Реймса» Юніс Абдельхамід. Матч почав загострюватися, напруга наростала, обидві команди боролися за перемогу. На 53-й хвилині жовту картку отримав гравець «Ліона» Максенс Каке, що ще більше загострило боротьбу на полі. Миттю пізніше менеджер «Ліона» зробив дві вирішальні заміни: Раян Черкі на Еммануеля Нуама та Корентін Толіссо на Жерома Лепенана.

«Реймс» продовжував домінувати і тиснути на оборону «Ліона», внаслідок чого на 60-й хвилині Томас Теума отримав ще одну жовту картку. На 68-й хвилині «Ліон» зробив третю заміну, замінивши Мохамеда Бальде на Тіно Кадевера, намагаючись надати атаці нових сил. «Реймс» швидко скористався вразливістю суперника і оформив перемогу на 71-й хвилині, коли Янніс Абдельхамід вразив ворота суперника. Його гол забезпечив «Реймсу» комфортну перевагу 2:0, і на «Ліон» чекала нелегка боротьба в заключній стадії матчу. Обидві команди зробили додаткові заміни, намагаючись зміцнити свої позиції. На 77-й хвилині замість Томаса Теуми у складі «Реймса» з’явився Арно Річардсон, а на 78-й хвилині Саломон Кумбеді та Нуно Тальяфіко замінили Джефіньо та Енріке відповідно. Другу заміну в матчі «Реймс» зробив на 80-й хвилині, коли Міккель Дарамі замінив Уаліда Діакіте. На 89-й хвилині, коли до кінця матчу залишалися лічені хвилини, менеджер «Реймса» вирішив замінити Елої Агбаду на Каджіро Накамуру. Після фінального свистка судді «Реймс» відсвяткував заслужену перемогу над сильним «Ліоном», заробивши три надважливих очки в турнірній таблиці Ліги 1. Матч продемонстрував майстерність, рішучість і азарт, які роблять футбол таким захопливим видом спорту.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Реймс — Монако, Ліон — Лор’ян.