Ніцца — Брест — 0:0. Чемпіонат Франції, 7-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-01 17:56 1 жовтня відбувся один із матчів 7-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ніцца (Франція) і ... Ніцца — Брест — 0:0. Чемпіонат Франції, 7-й тур. Огляд матчу, статистика

1 жовтня відбувся один із матчів 7-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ніцца (Франція) і Брест (Франція).

Ницца - Брест - 0:0. Чемпионат Франции, 7-й тур. Обзор матча, статистикаНицца - Брест - 0:0. Чемпионат Франции, 7-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 7-й тур

Ніцца (Франція) — Брест (Франція) — 0:0 (0:0)

Попередження: С. Муньє (5), М. Камара (34), Юсеф Атал (60), Брендан Шардонне (62)

Огляд матчу Ніцца — Брест:

У напруженому поєдинку між командами «Ніцца» і «Стад Брестуа 29» обидві команди не змогли забити жодного гола, в результаті чого була зафіксована безгольова нічия. Гра проходила на стадіоні Allianz Riviera, заповненому вболівальниками, спраглими побачити захоплююче протистояння в престижній Лізі 1. Із самого першого свистка було видно, що обидві команди налаштовані на перемогу. Гравці демонстрували свою майстерність і вели запеклу боротьбу за контроль над грою. Однак, незважаючи на всі зусилля, перший тайм закінчився з рахунком 0:0. Про напруженість матчу свідчила кількість жовтих карток, показаних арбітром. На 5-й хвилині жовту картку отримав гравець «Стад Брестуа 29» С. Муні, а на 34-й хвилині — його товариш по команді М. Камара. На 60-й хвилині попередження отримав гравець «Ніцци» Ю. Аталь, а на 62-й хвилині жовту картку отримав Б. Шардонне зі «Стад Брестуа 29». По ходу гри обидва менеджери провели стратегічні заміни, щоб струсити ситуацію і знайти перелом. На 68-й хвилині «Ніцца» зробила потрійну заміну, випустивши Ж. Тодібо, П. Росаріо і Ж. Лотомба.

На 74-й хвилині «Ніцца» ввела в гру Г. Лаборде замість Б. Буанані, а «Стад Брестуа 29» замінив М. Камара на К. Думбія. Миттю пізніше «Стад Брестуа 29» здійснив ще одну заміну: на 75-й хвилині С. Муні замінив М. Самуні. Муні замінив М. Сатріано. У кінцівці зустрічі обидві команди продовжували прагнути до перелому, і на 83-й хвилині «Ніцца» зробила останню заміну: замість Е. Гуссана вийшов Т. Моффі. Stade Brestois 29 відповів своєю заміною на 88-й хвилині, замінивши Р. Дель Кастільо на Ж. Ле Кардинала. В останні хвилини матчу «Стад Брестуа 29» зробив останню заміну, замінивши на 89-й хвилині Ж. Ле Дуарона на А. Камблана. Незважаючи на заміни і запеклу боротьбу, що спостерігалася протягом усього матчу, жодна з команд не змогла вийти з глухого кута. Фінальний свисток пролунав, і матч завершився безгольовою нічиєю. Незважаючи на те, що рахунок на табло може свідчити про відсутність азарту, матч був сповнений інтенсивністю, майстерністю та цілеспрямованістю обох команд. Гравці продемонстрували свої здібності та боролися за свої клуби. Незважаючи на відсутність голів, уболівальники стали свідками наполегливої боротьби на полі. Тепер і «Ніцці», і «Стад Брестуа 29» належить перегрупуватися і проаналізувати свої виступи напередодні наступних матчів у Лізі 1.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Мец — Ніцца, Брест — Тулуза.