Дармштадт — Вердер — 4:2. Чемпіонат Німеччини, 6-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-01 18:25 1 жовтня відбувся один із матчів 6-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Дармштадт (Німеччина) і ... Дармштадт — Вердер — 4:2. Чемпіонат Німеччини, 6-й тур. Огляд матчу, статистика

1 жовтня відбувся один із матчів 6-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Дармштадт (Німеччина) і Вердер (Бремен).

Дармштадт - Вердер - 4:2. Чемпионат Германии, 6-й тур. Обзор матча, статистикаДармштадт - Вердер - 4:2. Чемпионат Германии, 6-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 6-й тур

Дармштадт (Німеччина) — Вердер (Бремен) — 4:2 (0:0)
Голи: —

Огляд матчу Дармштадт — Вердер:

У захоплюючому матчі Бундесліги між командами «СВ Дармштадт 98» і «Вердер Бремен» перемогу здобули господарі поля з рахунком 4:2. Матч проходив на стадіоні Merck-Stadion am Böllenfalltor, створюючи напружену атмосферу для вболівальників обох команд. У перерві рахунок був 2:0 на користь команди SV Darmstadt 98, завдяки голам М. Бадера на 5-й хвилині і Т. Скарке на 25-й хвилині. Ці перші удари задали тон усьому матчу і забезпечили господарям комфортну перевагу перед перервою. Другий тайм розпочався з двох замін у складі «Вердера Бремена»: Р. Борре замінив Дж. Борре замінив Дж. Нджінмаха, а С. Лінен — Н. Вольтемаде. Однак «СВ Дармштадт 98» продовжив домінувати і збільшив свою перевагу, забивши черговий гол М. Мехлема на 50-й хвилині. Голланд на 52-й хвилині отримав жовту картку за гру «СВ Дармштадт 98», але це не завадило господарям. На 59-й і 60-й хвилинах господарі поля зробили ще дві заміни: М. Хонсак і Ф. Хорнбі замінили Т. Скарке і Л. Пфайффера відповідно. На 62-й хвилині «Дармштадт 98» було призначено пенальті, який успішно реалізував Т. Кемпе, ще більше збільшивши свою перевагу.

Вердеру Бремену вдалося відігратися на 70-й хвилині, коли О. Деман забив гол, подарувавши своїй команді проблиск надії. Ближче до кінця матчу обидві команди провели низку замін. На 69-й хвилині замість Н. Кейти у складі «Вердера Бремена» з’явився Р. Шмід, а на 71-й хвилині замість Ф. Холланда і М. Мехлема у складі «СВ Дармштадт 98» з’явилися Б. Франіч і Ф. Шнельхардт. На 79-й хвилині «Вердер Бремен» вдихнув нове життя в матч, забивши гол М. Вельковича. Вельковича, і скоротив відставання до 4:2. Однак «СВ Дармштадт 98» продовжував упевнено оборонятися, не даючи супернику прорватися далі. На останніх хвилинах у складі обох команд відбулися заміни. На 80-й хвилині «СВ Дармштадт 98» замінив Ф. Нюрнбергера на Ф. Ронштадта, а на 86-й хвилині «Вердер Бремен» випустив на поле Й. Стаге замість Д. Ковнацького і К. Гросса замість Н. Раппа. На 90-й хвилині, коли напруга на полі зросла, О. Деман із «Вердера Бремен» і Б. Франьїч із «СВ Дармштадт 98» отримали жовті картки, що підкреслило напруженість матчу. У підсумку «СВ Дармштадт 98» здобув заслужену перемогу над «Вердером Бремен» з рахунком 4:2. Фантастична гра команди та її яскраве завершення забезпечили їй усі три очки в цьому захопливому поєдинку Бундесліги. Домашні глядачі влаштували справжнє свято, висловлюючи свою вдячність команді.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Аугсбург — Дармштадт, Вердер — Хоффенхайм.