Алавес — Осасуна — 0:2. Чемпіонат Іспанії, 8-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-01 19:17 1 жовтня відбувся один із матчів 8-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Алавес (Іспанія) і ... Алавес — Осасуна — 0:2. Чемпіонат Іспанії, 8-й тур. Огляд матчу, статистика

1 жовтня відбувся один із матчів 8-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Алавес (Іспанія) і Осасуна (Памплона).

Алавес - Осасуна - 0:2. Чемпионат Испании, 8-й тур. Обзор матча, статистикаАлавес - Осасуна - 0:2. Чемпионат Испании, 8-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 8-й тур

Алавес (Іспанія) — Осасуна (Памплона) — 0:2 (0:0)
Голи:

Огляд матчу Алавес — Осасуна:

У захопливому матчі Ла Ліги на стадіоні «Естадіо де Мендісорроза» «Алавес» зустрічався з «Осасуною». У перерві рахунок був 0:1 на користь «Осасуни», і в підсумку вони оформили перемогу з рахунком 0:2. Перший гол у матчі був забитий на 36-й хвилині гравцем «Осасуни» Х. М. Арнаїсом.

Арнаїсом. У міру наростання напруги на полі обом командам було пред’явлено жовті картки. На 43-й хвилині гравець «Осасуни» Р. Пена отримав попередження. На жаль, на 49-й хвилині А. Бланко, гравець «Алавеса», отримав червону картку, залишивши свою команду в чисельній меншості до кінця матчу. На 55-й хвилині у складі «Алавеса» відбулося кілька замін. І. Хагі замінив К. Бенавідеса, Н. Тенагліа вийшов замість А. Горосабеля, а К. Гарсія замінив Саму. Ці зміни призвели до появи нових гравців у складі «Алавеса», але вони не змогли знайти прорив у боротьбі з надійною обороною «Осасуни». На 63-й хвилині «Осасуна» також зробила заміну: Х. М. Арнаїс замінив Х. Мохіку, а І. Муньос — Л. Торро. Ці заміни допомогли «Осасуні» зберегти перевагу і контролювати хід гри. Обидві команди продовжували боротися, внаслідок чого А. Гевара та Саму отримали жовті картки на 64-й та 65-й хвилинах відповідно. На 71-й хвилині був також попереджений гравець «Осасуни» С. Еррера. У завершальній стадії матчу «Осасуна» провела п’яту заміну: на 80-й хвилині С. Еррера залишив поле і був Еррера залишив поле і був замінений на А. Фернандеса. Алавес також зробив дві заміни: на 83-й хвилині замість X. Алькаїна вийшов Л. Ріоха, а на 84-й хвилині А. Гевара замінив Х. Каррікабуру. Алавес відчайдушно намагався відігратися, але вирішальне слово в матчі залишилося за Осасуною. На 90-й хвилині А. Будимир забив гол, оформивши перемогу «Осасуни». Загалом це була запекла боротьба двох команд у цьому матчі Ла Ліги. «Осасуна», продемонструвавши відмінну гру в обороні й уміння доводити справу до кінця, зуміла взяти всі три очки, перемігши «Алавес» із рахунком 2:0.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Алавес — Бетіс, Реал — Осасуна.