Лор’ян — Монпельє — 0:3. Чемпіонат Франції, 7-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-01 20:01 1 жовтня відбувся один із матчів 7-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Лор’ян (Франція) і ... Лор’ян — Монпельє — 0:3. Чемпіонат Франції, 7-й тур. Огляд матчу, статистика

1 жовтня відбувся один із матчів 7-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Лор’ян (Франція) і Монпельє (Франція).

Лорьян - Монпелье - 0:3. Чемпионат Франции, 7-й тур. Обзор матча, статистикаЛорьян - Монпелье - 0:3. Чемпионат Франции, 7-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 7-й тур

Лор’ян (Франція) — Монпельє (Франція) — 0:3 (0:1)
Голи: A. Adams (30), Саваньє (71), A. Adams (89)

Попередження: Жюльєн Понсо (20), М. Талбі (33), Максим Естев (61)

Огляд матчу Лор’ян — Монпельє:

У захопливому матчі Ліги 1 на стадіоні «Ів Алленмат — Ле Мустуар» «Лор’ян» зустрівся з «Монпельє». Початок матчу був багатообіцяючим, але саме «Монпельє» здобув переконливу перемогу з рахунком 3:0. Давайте розглянемо основні події, що відбувалися під час матчу. На 20-й хвилині суддя показав жовту картку гравцеві «Лор’яна» Ж. Понсо. Це раннє попередження задало тон фізичній боротьбі між суперниками. Уже через десять хвилин «Монпельє» забив перший гол — А. Адамс вивів свою команду вперед. На 33-й хвилині ще одна жовта картка, цього разу М. Тальбі, гравцеві «Лор’яна». Матч проходив у напруженій боротьбі, і обидві команди демонстрували рішуче прагнення до перемоги. До кінця першого тайму перевага була на боці «Монпельє» — 1:0. Другий тайм розпочався із заміни у складі «Лор’яна». С. І. Туре вийшов замість Ж. Мвука Мугіші. «Лор’ян» прагнув відігратися і зрівняти рахунок, але у «Монпельє» були інші плани. На 58-й хвилині «Лор’ян» зробив ще дві заміни. Г. Калулу замінив Ігор Сілва, а В. Ле Гофф — Б. Менді, намагаючись змінити динаміку гри.

На 61-й хвилині гравець «Монпельє» М. Естев отримав жовту картку, що посилило напругу на полі. У відповідь «Лор’ян» також зробив заміну: замість С. Дукуре вийшов Е. Ж. Крупі. Однак на 64-й хвилині «Монпельє» взяв гру під свій контроль, зробивши дві заміни. В. Хазрі був замінений на К. Йебоа, а Ф. Сако — на Е. Тчато. 71-ша хвилина стала переломною, коли у ворота «Монпельє» було призначено пенальті. Т. Саваньє впевнено реалізував пенальті і довів перевагу своєї команди до 2:0. «Лор’ян» продовжував боротися, зробивши останню заміну на 76-й хвилині. Ж. Понсо залишив поле, звільнивши місце Ж. Макенго. Коли до кінця матчу залишалося всього кілька хвилин, «Монпельє» вбив останній цвях у кришку поля. На 89-й хвилині А. Адамс забив свій другий гол у матчі, оформивши перемогу своєї команди. Зусилля «Лор’яна» залишилися не винагородженими, бо їм не вдалося забити, але вони можуть отримати певні позитивні моменти зі своєї активної гри. Клінічне завершення гри та надійний захист «Монпельє» стали вирішальними факторами в цьому матчі. Матч закінчився впевненою перемогою «Монпельє» з рахунком 3:0, і «Лор’яну» залишилося тільки перебудуватися й осмислити свій виступ.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ліон — Лор’ян, Монпельє — Клермон.