Ренн — Нант — 3:1. Чемпіонат Франції, 7-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-01 23:41 1 жовтня відбувся один із матчів 7-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ренн (Франція) і ... Ренн — Нант — 3:1. Чемпіонат Франції, 7-й тур. Огляд матчу, статистика

1 жовтня відбувся один із матчів 7-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ренн (Франція) і Нант (Франція).

Ренн - Нант - 3:1. Чемпионат Франции, 7-й тур. Обзор матча, статистикаРенн - Нант - 3:1. Чемпионат Франции, 7-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 7-й тур

Ренн (Франція) — Нант (Франція) — 3:1 (1:1)
Голи: Буріго (6), Дезіре Дуе (73), А. Калімуендо (90+5) — Педро Чірівелья (45)

Попередження: Молле (37), Ассіньон (55), Буріго (58), Мутуссамі (58), D. Augusto (60), Педро Чірівелья (61), Матіч (62), Мостафа Мохамед (77), Жан-Шарль Кастеллетто (87)

Огляд матчу Ренн — Нант:

У захопливому матчі Ліги 1 на стадіоні «Роажон Парк» «Ренн» продемонстрував свою стійкість і бойовий дух, здобувши перемогу над «Нантом» з рахунком 3:1. Початок матчу пройшов у рівній боротьбі, обидві команди прагнули закріпити свою присутність на полі. Однак уже на 6-й хвилині «Ренн» відзначився з пенальті. Бенжамен Буріжо впевнено вийшов уперед і реалізував пенальті, забезпечивши «Ренну» першу перевагу. «Нант» спробував відповісти і виглядав небезпечно у своїх атаках, внаслідок чого Флоріан Молле отримав жовту картку на 37-й хвилині. Перший тайм тривав, і перед самою перервою «Нант» зусиллями Педро Чірівелли зрівняв рахунок — 1:1. Другий тайм розпочався зі шквалу жовтих карток, і обидві команди продемонстрували свою інтенсивність і прагнення домогтися перемоги. Так, Лукас Ассіньон і Буріжо з «Ренна», а також Самуель Мутуссамі і Педро Чірівелла з «Нанта» були вилучені суддею. Гра продовжувала проходити в гострій боротьбі на обох кінцях поля. У спробі змінити хід матчу «Нант» на 61-й хвилині зробив заміну, замінивши Молле на Кадера Бамбу. Однак незабаром їхні зусилля були марними — на 73-й хвилині «Ренн» домігся перелому.

Джибріль Дуе став героєм матчу, забивши чудовий гол і знову вивівши свою команду в лідери. Розчарування «Нанта» продовжувало наростати, і на 77-й хвилині він отримав подвійний удар. Мохамед Мостафа отримав жовту картку за грубий фол, але його неповага до судді призвела до червоної картки, і «Нант» залишився вдесятьох. Наприкінці зустрічі «Ренн» здійснив низку замін: Амін Гуїрі, Ісмаель Салах, Бапітсте Сантамарія, Бурак Йілдірім, щоб освіжити атакувальні можливості. Крім того, у складі «Ренна» з’явилася талановита молода людина Адрієн Трюффе, яка продемонструвала глибину і талант команди. Результат матчу був вирішений на 90-й хвилині, коли «Ренн» був призначений черговий пенальті. Арно Калімуендо впевнено вийшов на ударну позицію і переправив м’яч у сітку воріт, забезпечивши перемогу своєї команди з рахунком 3:1. Вболівальники «Ренна» вибухнули від радості, святкуючи заслужену перемогу. Загалом матч між «Ренном» і «Нантом» став захоплюючим видовищем, яке продемонструвало конкурентну природу Ліги 1. Здатність «Ренна» подолати труднощі і продемонструвати свою майстерність в атаці в другому таймі зіграла вирішальну роль у досягненні перемоги. «Нант» продемонстрував багатообіцяючі моменти, але чисельна перевага зрештою не дала їм змоги реалізувати свої шанси.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ренн — ПСЖ, Страсбур — Нант.