Атлетіко — Кадіс — 3:2. Чемпіонат Іспанії, 8-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-02 00:00 1 жовтня відбувся один із матчів 8-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Атлетіко (Мадрид) і ... Атлетіко — Кадіс — 3:2. Чемпіонат Іспанії, 8-й тур. Огляд матчу, статистика

1 жовтня відбувся один із матчів 8-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Атлетіко (Мадрид) і Кадіс (Іспанія).

Атлетико - Кадис - 3:2. Чемпионат Испании, 8-й тур. Обзор матча, статистикаАтлетико - Кадис - 3:2. Чемпионат Испании, 8-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 8-й тур

Атлетіко (Мадрид) — Кадіс (Іспанія) — 3:2 (1:2)
Голи: Корреа (32), Науель Моліна (46), Корреа (66) — Лукас Пірес (12), Роджер Марті (27)

Попередження: Коке (14), Роджер Марті (39), Собріно (90+2), Ромініг Куаме (90+4)

Огляд матчу Атлетіко — Кадіс:

У нещодавньому матчі Ла Ліги на стадіоні «Естадіо Сівітас Метрополітано» мадридський «Атлетіко» здобув приголомшливу перемогу над «Кадісом». У напруженій атмосфері матчу рахунок у перерві був 1:2 на користь «Кадіса», але в другому таймі «Атлетіко Мадрид» переломив хід зустрічі та здобув перемогу з рахунком 3:2. «Кадіс» розпочав гру активно і відкрив рахунок уже на 12-й хвилині завдяки голу Лукаса Піреса. Уже за дві хвилини жовту картку отримав гравець «Атлетіко Мадрид» Коке, що посилило невдачу. «Кадіс» продовжив домінувати, і на 27-й хвилині Р. Марті вразив ворота суперника, збільшивши свою перевагу до 2:0. Лише на 32-й хвилині «Атлетіко Мадрид» зміг відповісти. А. Корреа забив вирішальний гол, скоротивши відставання до 1:2 і вдихнувши нове життя в матч. Попри всі зусилля, на 39-й хвилині жовту картку отримав гравець «Кадіса» Р. Марті, що стало переломним моментом у матчі. На початку другого тайму обидві команди зробили кілька замін, щоб змінити динаміку гри. На 35-й хвилині «Кадіс» ввів у гру Фалі замість М. Мбайє, сподіваючись зберегти свою перевагу. Однак «Атлетіко Мадрид» не став гаяти часу і на початку другого тайму зробив три суттєві заміни.

Заміни принесли свої плоди: на 46-й хвилині Н. Моліна зрівняв рахунок — 2:2. Надалі обидві команди боролися за перемогу. На 66-й хвилині А. Корреа, гравець «Атлетіко Мадрид», проявивши неабияку майстерність, забив ще один гол і вперше в матчі змінив рахунок на користь своєї команди. На останніх хвилинах гри обидві команди продовжили проводити заміни, намагаючись зберегти перевагу. На 61-й хвилині «Атлетіко Мадрид» ввів у гру М. Льоренте та Р. Рікельме, що дало змогу внести у гру свіжі сили та тактичні зміни. Кадіс також здійснив зміни, випустивши на поле Х. Залдуа на 62-й хвилині. Незважаючи на кілька вірних моментів у обох команд, рахунок на табло не змінився до фінального свистка. Атлетіко Мадрид здобув важку перемогу з рахунком 3:2, порадувавши своїх уболівальників. Цей матч продемонстрував стійкість і бойовий дух команди «Атлетіко Мадрид», яка подолала відставання в рахунку в середині тайму і завоювала всі три очки. Захопливий поєдинок Ла Ліги між командами «Атлетіко Мадрид» і «Кадіс» продемонстрував непередбачуваний характер футболу. Він став нагадуванням про те, що на полі може статися все, що завгодно, і до фінального свистка нічия не страшна. Перемога «Атлетіко Мадрид» ще більше зміцнила їхні позиції в чемпіонаті, а «Кадісу» залишилося лише шкодувати про втрачені можливості.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Атлетіко — Реал С-дад, Кадіс — Жирона.