Сассуоло — Монца — 0:1. Чемпіонат Італії, 7-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-02 21:25 2 жовтня відбувся один із матчів 7-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Сассуоло (Італія) і ... Сассуоло — Монца — 0:1. Чемпіонат Італії, 7-й тур. Огляд матчу, статистика

2 жовтня відбувся один із матчів 7-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Сассуоло (Італія) і Монца (Італія).

Сассуоло - Монца - 0:1. Чемпионат Италии, 7-й тур. Обзор матча, статистикаСассуоло - Монца - 0:1. Чемпионат Италии, 7-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 7-й тур

Сассуоло (Італія) — Монца (Італія) — 0:1 (0:0)
Голи: Лоренцо Коломбо (66)

Огляд матчу Сассуоло — Монца:

На стадіоні MAPEI — Città del Tricolore відбувся довгоочікуваний футбольний матч між командами «Сассуоло» та «Монца» в рамках Серії А. Обидві команди прагнули здобути перемогу і набрати важливі очки в турнірній таблиці. За рахунку 0:0 у перерві другий тайм обіцяв бути захопливим. Другий тайм розпочався з тактичних змін з боку обох команд. На 46-й хвилині «Сассуоло» зробив першу заміну, випустивши К. Торстведта замість Н. Байрамі. Монца також зробила першу заміну на 53-й хвилині, замінивши А. Карбоні на Д. Д’Амброзіо. За мить Монца зробила другу заміну, замінивши М. Пессіну на Дж. Мачіна. Не бажаючи відставати, Сассуоло зробив дві швидкі заміни на 61-й хвилині. М. Віна замінив М. Педерсена, а А. Пінамонті вийшов замість С. Мулаттьєрі. Ці заміни надали нового імпульсу грі «Сассуоло», але першого удару завдала «Монца». На 66-й хвилині гравець «Монци» Л. Коломбо забив вирішальний гол, переломивши хід зустрічі і вивівши свою команду вперед.

Цей гол підштовхнув «Сассуоло» до активних дій: на 69-й хвилині Р. Трессольді замінив Г. М. Феррарі, а на 71-й хвилині Монца зробила дві заміни: Дані Мота замінив С. Віньято, а А. Колпані — С. Бірінделлі. На 82-й хвилині «Сассуоло» зробив п’яту заміну: Матеус Енріке замінив С. Кастільєхо. На 86-й хвилині, коли Л. Коломбо знову забив гол, «Монца» думала, що здобула перемогу. Однак гол було скасовано через ознаку «поза грою». Такий поворот подій подарував «Сассуоло» проблиск надії, але в підсумку вони так і не змогли зрівняти рахунок. Матч закінчився з рахунком 1:0 на користь «Монци», яка набрала три важливі очки у своїй кампанії в Серії А. Обидві команди мали свої моменти, але вирішальним фактором виявилися клінічна гра «Монци» та надійна оборона. Ця напружена боротьба продемонструвала інтенсивність і конкурентність футбольної Серії А. Вболівальники побачили захопливий поєдинок, сповнений замін, гольових моментів і, врешті-решт, драматичного фіналу. По ходу чемпіонату «Сассуоло» та «Монца» прагнутимуть розвинути успіх на полі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лечче — Сассуоло, Монца — Салернітана.