Лас-Пальмас — Сельта — 2:1. Чемпіонат Іспанії, 8-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-03 00:04 2 жовтня відбувся один із матчів 8-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Лас-Пальмас (Іспанія) і ... Лас-Пальмас — Сельта — 2:1. Чемпіонат Іспанії, 8-й тур. Огляд матчу, статистика

2 жовтня відбувся один із матчів 8-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Лас-Пальмас (Іспанія) і Сельта (Віго).

Лас-Пальмас - Сельта - 2:1. Чемпионат Испании, 8-й тур. Обзор матча, статистикаЛас-Пальмас - Сельта - 2:1. Чемпионат Испании, 8-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 8-й тур

Лас-Пальмас (Іспанія) — Сельта (Віго) — 2:1 (0:0)
Голи: J. Вієра (84), M. Cardona (90+7) — A. Douvikas (67)

Попередження: M. Marmol (74), C. Starfelt (83), M. Cardona (90+8)

Огляд матчу Лас-Пальмас — Сельта:

У захопливому матчі Ла Ліги на стадіоні «Естадіо де Гран Канарія» «Лас-Пальмас» приймав «Сельту Віго». У перерві рахунок залишився 0:0, але в підсумку матч закінчився з рахунком 2:1 на користь «Лас-Пальмаса». Обидві команди продемонстрували високу рішучість і майстерність упродовж усієї гри, а кілька примітних моментів тримали глядачів у напрузі. На 32-й хвилині «Лас-Пальмас» зробив першу заміну: Х. Араужо замінив А. Лемоса. Уже за дві хвилини «Сельта Віго», здавалося, повела в рахунку, коли Ж. С. Ларсен переправив м’яч у сітку. Однак гол було скасовано через фол гравця «Сельти Віго». Другий тайм пройшов у більш активній боротьбі та замінах. На 63-й хвилині «Лас-Пальмас» зробив дві послідовні заміни: С. Каба вийшов замість Марвіна, а Хав’єр Муньос — замість Х. Вієри. Ці заміни були спрямовані на те, щоб додати більше можливостей для атаки і запропонувати інший спосіб зламу оборони «Сельти Віго». Незабаром, на 67-й хвилині, «Сельта Віго» нарешті домоглася успіху. А. Дувікас переправив м’яч у сітку, забезпечивши своїй команді перевагу 1:0. Однак «Лас-Пальмас» швидко відреагував і зробив заміну, замінивши на 69-й хвилині Дувікаса на І. Аспаса. По ходу гри напруга наростала, і були показані жовті картки. На 74-й хвилині М. Мармоль, гравець «Лас-Пальмаса», отримав попередження від судді, що ще більше посилило напругу в матчі.

«Лас-Пальмас» продовжував насідати і на 77-й хвилині зробив ще дві заміни. Е. Лойодіс і Пежино вийшли на заміну замість М. Перроне та М. Кардони відповідно, намагаючись змінити хід гри. На 83-й хвилині, коли до кінця матчу залишалося всього сім хвилин, гравець «Сельта Віго» К. Старфельт отримав жовту картку, що свідчить про фізичне напруження гри. На 84-й хвилині «Лас-Пальмас» отримав шанс зрівняти рахунок, коли було призначено пенальті. Х. Вієра, вийшовши з воріт, спокійно реалізував пенальті, зрівнявши рахунок 1:1. Наприкінці матчу обидві команди продовжили вносити зміни в гру. На 88-й хвилині «Сельта Віго» провела дві заміни: Ф. Бельтран вийшов замість Х. Сотело, а Я. С. Ларсен — замість В. Сведберга. Однак останнє слово залишилося за «Лас-Пальмасом». На 90-й хвилині, коли здавалося, що матч завершиться внічию, «Лас-Пальмас» забив переможний гол. М. Кардона, який вийшов раніше на заміну, проявивши рішучість і самовладання, забив гол, забезпечивши своїй команді захоплюючу перемогу з рахунком 2:1. На завершення матчу на 90-й хвилині М. Кардона отримав жовту картку, додавши останній штрих до насиченої подіями зустрічі. Загалом це був напружений і захопливий матч Ла Ліги між командами Лас-Пальмас і Сельта Віго. Обидві команди продемонстрували свою майстерність та вели запеклу боротьбу за кожну нагоду. У підсумку перемога дісталася «Лас-Пальмасу» завдяки пізньому голу, який забезпечив заслужену перемогу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Вільярреал — Лас-Пальмас, Сельта — Гетафе.