Зальцбург — Реал С-дад — 0:2. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

2023-10-03 21:41 3 жовтня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Зальцбург (Австрія) і Реал С-дад ... Зальцбург — Реал С-дад — 0:2. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

3 жовтня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Зальцбург (Австрія) і Реал С-дад (Сан-Себастьян).

Зальцбург - Реал С-дад - 0:2. Лига чемпионов. Обзор матча, статистикаЗальцбург - Реал С-дад - 0:2. Лига чемпионов. Обзор матча, статистика

Ліга чемпіонів

Зальцбург (Австрія) — Реал С -дад (Сан-Себастьян) — 0:2 (0:2)
Голи: М. Оярзабаль (7), Мендес (27)

Попередження: Робін Ле Норманд (15), O. Solet (41), Мендес (59), Страхиня Павлович (76), S. Baidoo (88)

Огляд матчу Зальцбург — Реал С-дад:

У захопливому матчі Ліги чемпіонів УЄФА, що відбувся на стадіоні «Ред Булл Арена», «Ред Булл Зальцбург» зустрівся з «Реал Сосьєдадом». Обидві команди продемонстрували неймовірну майстерність і тактику, але саме домінування «Реал Сосьєдаду» на початку матчу задало тон усій грі. У перерві рахунок був 0:2 на користь «Реал Сосьєдаду», голи забили М. Оярсабаль на 7-й хвилині та Б. Мендес на 27-й хвилині. Мендес на 27-й хвилині. Ці перші голи забезпечили «Реалу Сосьєдад» значну перевагу і поставили «Ред Булл Зальцбург» у скрутне становище. Однак «Реал Сосьєдад» вирізнявся не лише атакувальною майстерністю. Вони також продемонстрували високу дисципліну й тактичну грамотність, прикладом чого може слугувати жовта картка, отримана Р. Ле Нормандом на 15-й хвилині. Ле Нормандом на 15-й хвилині. Цей попереджувальний захід продемонстрував прагнення «Реал Сосьєдаду» втримати перевагу. «Ред Булл Зальцбург» спробував повернути контроль над грою та на початку другого тайму зробив кілька ключових замін. На 46-й хвилині О. Соле був замінений на С. Байду, К. Конате змінив П. Ратьков, а М. К’єргаард був замінений на А. Форсона. Форсона. Ці стратегічні зміни привнесли свіжі сили до складу «Зальцбурга», «Реал Сосьєдад» теж зробив заміни, щоб зберегти контроль над грою.

На 46-й хвилині Р. Ле Норманд був замінений на Х. Пачеко, а Т. Кубо вийшов замість М. Чо. На 63-й хвилині А. Барренетксеа також був замінений на К. Фернандеса. У другому таймі «Ред Булл Зальцбург» у запеклій боротьбі намагався відіграти відставання у два м’ячі. На 65-й хвилині М. Бідструп замінив Н. Капальдо. Зальцбурзька команда продемонструвала гідну похвали цілеспрямованість і невпинно прагнула до мети. Однак обидві команди зіткнулися з невеликими невдачами у вигляді жовтих карток. О. Соле отримав попередження на 41-й хвилині, а Б. Мендеса було вилучено на 59-й хвилині у складі «Реал Сосьєдаду». Гравців «Ред Булл Зальцбург» С. Павловича та Г. Штрубера також було попереджено на 76-й та 77-й хвилинах відповідно. Нарешті, на 88-й хвилині жовту картку отримав С. Байду. Незважаючи на всі зусилля, «Ред Булл Зальцбург» не зміг переломити хід зустрічі, і матч закінчився з рахунком 0:2 на користь «Реал Сосьєдада». Іспанська команда здобула перемогу, продемонструвавши свою силу як грізного суперника в Лізі чемпіонів УЄФА. Матч на Red Bull Arena став захоплюючим видовищем європейського футболу, продемонструвавши майстерність, пристрасть та інтенсивність, які роблять Лігу чемпіонів настільки престижним змаганням. І «Ред Булл Зальцбург», і «Реал Сосьєдад» продемонстрували свою якість і конкурентоспроможність, і вболівальники з нетерпінням очікують їхніх наступних зустрічей на європейській арені.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Інтер — Зальцбург, Бенфіка — Реал С-дад.