Уніон — Брага — 2:3. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

2023-10-03 21:44 3 жовтня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Уніон (Берлін) і Брага (Португалія). ... Уніон — Брага — 2:3. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

3 жовтня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Уніон (Берлін) і Брага (Португалія).

Унион - Брага - 2:3. Лига чемпионов. Обзор матча, статистикаУнион - Брага - 2:3. Лига чемпионов. Обзор матча, статистика

Ліга чемпіонів

Уніон (Берлін) — Брага (Португалія) — 2:3 (2:1)
Голи: С. Беккер (30), С. Беккер (37) — Sikou Niakaté (41), Bruma (51), André Castro (90+4)

Попередження: Орта (13), Бонуччі (13), Simon Banza (46), Діого Лейте (54), Р. Залазар (72)

Огляд матчу Уніон — Брага:

У захопливому матчі Ліги чемпіонів УЄФА, що відбувся на берлінському «Олімпіаштадіоні», «Уніон Берлін» приймав «СК Брага». У перерві рахунок був 2:1 на користь «Уніона», але в підсумку «Брага» здобула перемогу з рахунком 3:2. На розчарування вболівальників «Уніон Берлін», на 4-й хвилині було скасовано гол Р. Госенса через офсайд. На 13-й хвилині жовту картку отримав гравець «СК Брага» Р. Орта, що повторило долю Л. Бонуччі. На 30-й хвилині С. Бекер, який грав за «Уніон Берлін», встановив глухий кут у матчі, викликавши бурхливу радість уболівальників. Лише через сім хвилин Беккер завдав ще одного удару, збільшивши рахунок до 2:0 на користь «Уніон Берліна». Однак «СК Брага» швидко відповіла, і на 41-й хвилині С. Ніакате вразив ворота суперника. Ніакате вразив ворота суперника. У перерві «Уніон Берлін» мав невелику перевагу, але в другому таймі «СК Брага» вийшла вперед. На 51-й хвилині Брума забив фантастичний гол, зрівнявши рахунок і поставивши «Уніон Берлін» у невигідне становище. На 54-й хвилині Д. Лейте з «Уніон Берлін» був попереджений жовтою карткою, що свідчить про фізичну складову поєдинку.

На 63-й хвилині обидві команди здійснили заміни: К. Беренс і Л. Тусарт вийшли на поле замість К. Воланда та А. Лайдуні відповідно. На 72-й хвилині жовту картку отримав гравець «СК Брага» Р. Залазар, що посилило напругу в матчі. На 73-й хвилині він був замінений на Ж. Моутіньо, а його партнера по команді К. Борха замінив А. Маріна. На 79-й хвилині «Брага» зіткнулася з невдачею, коли Артур Хорхе отримав червону картку, залишивши команду вдесятьох. Берлінський «Уніон» скористався цією можливістю і на 81-й хвилині ввів у гру Й. Хаберера, замінивши Б. Ааронсона. У складі «Браги» також відбулися зміни: на 83-й хвилині Р. Орта замінив Вітора Карвальо, а А. Джало на А. Руїса. Руїса. За чотири хвилини до кінця матчу «Уніон Берлін» розраховував на нічию, але у «Браги» були інші плани. На 90-й хвилині А. Кастро добив м’яч у сітку, оформивши перемогу своєї команди. І «Уніон Берлін», і «СК Брага» продемонстрували чудову футбольну майстерність, перетворивши матч на захоплююче видовище для вболівальників. Незважаючи на поразку, берлінський «Уніон» мужньо боровся за перемогу, але був зупинений пізнім ривком «СК Брага».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Уніон — Наполі, Брага — Реал.