Лутон Таун — Бернлі — 1:2. Чемпіонат Англії, 2-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-03 23:29 3 жовтня відбувся один із матчів 2-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Лутон Таун (Англія) ... Лутон Таун — Бернлі — 1:2. Чемпіонат Англії, 2-й тур. Огляд матчу, статистика

3 жовтня відбувся один із матчів 2-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Лутон Таун (Англія) і Бернлі (Англія).

Лутон Таун - Бернли - 1:2. Чемпионат Англии, 2-й тур. Обзор матча, статистикаЛутон Таун - Бернли - 1:2. Чемпионат Англии, 2-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 2-й тур

Лутон Таун (Англія) — Бернлі (Англія) — 1:2 (0:1)
Голи: E. Adebayo (84) — L. Foster (45+2), J. Bruun Larsen (85)

Предупредження: J. Браун (36), R. Burke (59), Робертс (66), M. Nakamba (90+3), T. Chong (90+2), C. Тейлор (90+5)

Огляд матчу Лутон Таун — Бернлі:

«Лутон Таун» зустрівся з «Бернлі» в напруженому поєдинку Прем’єр-ліги на стадіоні «Кенілворт Роуд». Обидві команди боролися за перемогу, але в підсумку переможцем з рахунком 2:1 став «Бернлі». Перший тайм розпочався з атакувальних дій обох команд. На 21-й хвилині «Лутон» зробив першу заміну, замінивши А. Белла на Р. Берка. Ця заміна мала надати «Лутону» нової енергії та тактичної динаміки. Однак на 36-й хвилині гра перевернулася, коли гравець «Лутона» Дж. Браун отримав жовту картку. Цей попереджувальний жест продемонстрував інтенсивність і фізичну складову матчу: обидві команди вели запеклу боротьбу за контроль над ситуацією. Ближче до перерви «Бернлі» вдалося вийти з глухого кута і повести в рахунку. На 45-й хвилині Л. Фостер переправив м’яч у сітку воріт, чим розлютив уболівальників. Рахунок у перерві став 0:1 на користь «Бернлі». Другий тайм, як і перший, пройшов у напруженій боротьбі. На 59-й хвилині гравець «Лутона» Р. Берк потрапив у суддівський блокнот, отримавши жовту картку. Миттю пізніше «Лутон» зробив другу заміну в матчі, замінивши І. Каборе на Е. Адебайо. На 66-й хвилині «Бернлі» також отримав жовту картку — до списку вилучених гравців додався К. Робертс.

Лутон зробив третю заміну на 69-й хвилині, замінивши Дж. Брауна на Т. Чонга, намагаючись переломити хід матчу. Обидві команди зробили подальші зміни в складах: на 74-й хвилині Бернлі ввів у гру З. Амдуні замість А. Ремзі. На 75-й хвилині замість Й. Брууна Ларсена з’явився Л. Колеошо. Бернлі хотів зберегти свою перевагу, а Лутон намагався відігратися. У підсумку на 84-й хвилині Лутон продемонстрував свій бойовий дух, коли Е. Адебайо блискучим ударом зрівняв рахунок на табло — 1:1. Уболівальники «Лутона» схопилися з місць, сподіваючись на кардинальний перелом у долі своєї команди, але вже за хвилину «Бернлі» відповів голом. На 85-й хвилині Й. Бруун Ларсен переправив м’яч у сітку воріт, відновивши перевагу своєї команди. «Лутон» продовжував насідати, але надійна оборона «Бернлі» тримала оборону. Останні хвилини гри стали напруженими та драматичними. «Лутон» отримав дві жовті картки поспіль: Т. Чонг і М. Накамба були попереджені на 90-й хвилині. У кінцівці матчу «Бернлі» зробив четверту й останню заміну, замінивши А. Ремзі на Х. Делькруа. У підсумку «Бернлі» здобув важку перемогу з рахунком 2:1 на свою користь. Обидві команди продемонстрували свою рішучість і пристрасть протягом усієї гри, створивши захопливе видовище для вболівальників.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лутон Таун — Тоттенгем, Бернлі — Челсі.