Копенгаген — Баварія — 1:2. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

2023-10-03 23:55 3 жовтня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Копенгаген (Данія) і Баварія (Мюнхен). ... Копенгаген — Баварія — 1:2. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

3 жовтня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Копенгаген (Данія) і Баварія (Мюнхен).

Копенгаген - Бавария - 1:2. Лига чемпионов. Обзор матча, статистикаКопенгаген - Бавария - 1:2. Лига чемпионов. Обзор матча, статистика

Ліга чемпіонів

Копенгаген (Данія) — Баварія (Мюнхен) — 1:2 (0:0)
Голи: Лукас Лераже (56) — Musiala Jamal (67), М. Тел. (83)

Попередження: Біргер Мелінг (54), Лукас Лераже (63), Musiala Jamal (69), Деніс Вавро (90)

Огляд матчу Копенгаген — Баварія:

ФК «Копенгаген» — «Баварія»: У захопливому поєдинку Ліги чемпіонів УЄФА на стадіоні «Паркен» ФК «Копенгаген» приймав могутню «Баварію». На початку матчу обидві команди продемонстрували вражаючу майстерність і тактичну майстерність. Рахунок 0:0 у перерві відображав напруженість гри, обидві команди вели запеклу боротьбу за контроль над полем. Перша помітна подія сталася на 54-й хвилині, коли гравець «Копенгагена» Б. Мелінг отримав жовту картку, що внесло елемент обережності в гру. Проте вже за дві хвилини «Копенгаген» вирвався вперед завдяки приголомшливому голу Л. Лерагера на 56-й хвилині, ввергнувши вболівальників господарів поля у стан ейфорії. На 63-й хвилині спалахнула напруга, оскільки Лерагер, який забив гол, отримав жовту картку, що спонукало суддю взяти гру під свій контроль. Обидві команди продовжували йти вперед і створювати моменти, розуміючи, що один яскравий момент може змінити результат матчу. 67-та хвилина принесла вболівальникам «Копенгагена» розчарування: гравець «Баварії» Й. Мусіала зрівняв рахунок. Мусіала зрівняв рахунок. Цей гол вдихнув нове життя в німецьку команду, повернувши їй рішучість домогтися перемоги. Однак ентузіазм Мусіали взяв гору, і на 69-й хвилині він отримав жовту картку. На 78-й хвилині «Баварія» зробила три заміни поспіль, ввівши в гру свіжі сили і змінивши тактику.

К. Лаймер замінив Т. Мюллера, Л. Сане — М. Теля, а Й. Мусіала — Л. Горетцку. Ці заміни зіграли вирішальну роль у перемозі «Баварії». У відповідь на заміни «Баварії» «Копенгаген» на 78-й хвилині ввів у гру К. Дікса замість В. Лунда, сподіваючись повернути контроль над грою. Однак їхні зусилля виявилися марними, оскільки на 83-й хвилині М. Тель із «Баварії» забив гол, уперше в історії повівши в рахунку. У відчайдушній спробі врятувати матч «Копенгаген» зробив дві пізні заміни. Д. Гонкальвес і О. Оскарссон вийшли на поле на 85-й хвилині замість М. Ельюнуссі та Й. Ларссона відповідно. На 87-й хвилині «Баварія» також зробила заміну, випустивши К. Комана замість Е. М. Чупо-Мотінга, прагнучи зберегти свою перевагу до фінального свистка. На 90-й хвилині жовту картку отримав гравець «Копенгагена» Д. Вавро, що символізувало розчарування господарів поля. Коли пролунав фінальний свисток арбітра, «Баварія» вийшла переможницею з рахунком 2:1. Це була важка перемога, яка підкреслила стійкість і клас німецьких гігантів. ФК «Копенгаген» демонстрував свою майстерність упродовж усього матчу, але в підсумку не зміг домогтися позитивного результату в протистоянні з грізним суперником. Цей захопливий поєдинок Ліги чемпіонів запам’ятається захопливими моментами, тактичною боротьбою і чудовими індивідуальними діями. Обидві команди продемонстрували свій талант, і вболівальники з нетерпінням чекають нових зустрічей між цими європейськими грандами.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ман.Юнайтед — Копенгаген, Галатасарай — Баварія.