Ланс — Арсенал — 2:1. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

2023-10-03 23:56 3 жовтня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Ланс (Франція) і Арсенал (Лондон). ... Ланс — Арсенал — 2:1. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

3 жовтня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Ланс (Франція) і Арсенал (Лондон).

Ланс - Арсенал - 2:1. Лига чемпионов. Обзор матча, статистикаЛанс - Арсенал - 2:1. Лига чемпионов. Обзор матча, статистика

Ліга чемпіонів

Ланс (Франція) — Арсенал (Лондон) — 2:1 (1:1)
Голи: Едріан Томассон (25), Сепе Ельє Вахі (69) — Жезус (14)

Предупредження: С. Самед (90), Жезус (90+1)

Огляд матчу Ланс — Арсенал:

У напруженому матчі Ліги чемпіонів УЄФА «Ленс» здобув перемогу над «Арсеналом». На стадіоні «Болле-Деліс» відбувся захопливий футбольний поєдинок між французьким клубом «Ленс» та англійським «Арсеналом» у рамках Ліги чемпіонів УЄФА. Перший тайм був відзначений атакувальними діями обох команд, кожна з яких забила по голу, і до перерви рахунок став рівним. Арсенал забив першим на 14-й хвилині, коли Габріель Жезус ударом головою вразив ворота суперника. Однак «Ленс» швидко відповів, зрівнявши рахунок завдяки голу А. Томассона на 25-й хвилині, чим привів у захват своїх уболівальників. У першому таймі гравець «Арсеналу» Б. Сака був замінений на Ф. Вієйра на 34-й хвилині. Ця тактична заміна, здавалося, надала «Арсеналу» нових сил, і він прагнув повернути собі контроль над грою. Другий тайм продовжився в напруженій боротьбі на полі, і на 69-й хвилині саме «Ленс» зумів вийти з глухого кута. Е. Вахі скористався помилкою в обороні «Арсеналу» і пробив повз воротаря, чим розлютив глядачів. У відповідь «Арсенал» зробив низку замін, сподіваючись врятувати очко в матчі.

На 70-й хвилині О. Зінченко замінив Б. Вайта, а на 71-й хвилині Л. Троссар і К. Хаверц вийшли замість Р. Нельсона і Е. Сміт-Роу відповідно. Ці зміни надали нового імпульсу атакам «Арсеналу», але оборона «Ленса» трималася стійко. Щоб зберегти свою перевагу, «Ленс» також зробив кілька стратегічних замін наприкінці матчу. А. Томассон був замінений на А. Фульгіні, Н. Менді вийшов замість А. Діуфа, а Е. Вахі — замість В. Саїда на 73-й і 74-й хвилинах відповідно. З плином часу обидві команди вели активну боротьбу за перевагу. На 80-й хвилині «Арсенал» ввів у гру М. Одегаарда замість Е. Нкетіаха, сподіваючись, що норвезький плеймейкер зможе внести творчу іскру, необхідну для того, щоб зрівняти рахунок. Своєю чергою, «Ленс» на 81-й хвилині замінив Д. Мачадо на Р. Агілара, щоб зміцнити оборону. Ближче до кінця матчу в боротьбі за контроль над м’ячем виникла напруга. На 90-й хвилині суддя показав жовті картки С. Абдул Самеду з «Ленса» та Габріелю Жезусу з «Арсеналу», що свідчить про запеклість поєдинку. У підсумку «Ленс» вийшов переможцем, взявши всі три очки в конкурентній боротьбі з грізним «Арсеналом». Матч продемонстрував захопливий і непередбачуваний характер Ліги чемпіонів УЄФА, змусивши вболівальників із нетерпінням чекати наступного туру змагань.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ланс — ПСВ Ейндховен, Севілья — Арсенал.