Ман.Юнайтед — Галатасарай — 2:3. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

2023-10-03 23:57 3 жовтня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Ман.Юнайтед (Англія) і Галатасарай (Стамбул). ... Ман.Юнайтед — Галатасарай — 2:3. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

3 жовтня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Ман.Юнайтед (Англія) і Галатасарай (Стамбул).

Ман.Юнайтед - Галатасарай - 2:3. Лига чемпионов. Обзор матча, статистикаМан.Юнайтед - Галатасарай - 2:3. Лига чемпионов. Обзор матча, статистика

Ліга чемпіонів

Ман.Юнайтед (Англія) — Галатасарай (Стамбул) — 2:3 (1:1)
Голи: Р. Гойлунд (17), Р. Гойлунд (67) — В. Заха (23), K. Akturkoglu (71), M. Icardi (81)

Попередження: L. Torreira (31), Casemiro (35), Далот (38), Sacha Boey (61), Casemiro (77), Sérgio Oliveira (86)

Огляд матчу Ман.Юнайтед — Галатасарай:

«Манчестер Юнайтед» зустрівся з «Галатасараєм» у захопливому матчі Ліги чемпіонів УЄФА на «Олд Траффорд». Обидві команди продемонстрували високу рішучість і майстерність, що зробило матч захоплюючим видовищем для вболівальників. Перший тайм розпочався з переваги «Манчестер Юнайтед». На 17-й хвилині Р. Хойлунд відкрив рахунок у матчі, порадувавши глядачів влучним ударом. Однак «Галатасарай» швидко відігрався, і на 23-й хвилині В. Заха зрівняв рахунок. Матч був напруженим, гравці обох команд викладалися по максимуму. На 31-й і 35-й хвилинах жовті картки отримали Л. Торрейра з «Галатасарая» і Каземіро з «Манчестер Юнайтед» відповідно, оскільки суддя прагнув зберегти контроль над ситуацією. Перший тайм закінчився в напруженій атмосфері, обидві команди боролися за перевагу. На 38-й хвилині гравець «Манчестер Юнайтед» Д. Далот і гравець «Галатасарая» О. Бурук були попереджені жовтими картками. На початку другого тайму «Манчестер Юнайтед» зробив першу заміну: на 46-й хвилині Х. Меджбрі замінив К. Еріксена. Господарі поля невпинно йшли вперед, прагнучи захопити ініціативу. На 59-й хвилині гол у ворота «Манчестер Юнайтед» було скасовано через порушення правила «поза грою», що спричинило розчарування вболівальників. На 61-й хвилині жовту картку отримав гравець «Галатасарая» С. Бой, і гра продовжилася в гострій боротьбі. Потім «Галатасарай» зробив дві заміни: на 61-й хвилині замість Л. Торрейри вийшов С. Олівейра, а замість Тете — Б. Їлмаз.

Ці заміни надали команді нових сил, і на 67-й хвилині гравець «Манчестер Юнайтед» Р. Хойлунд знову вразив ворота суперника, вивівши свою команду вперед. На 69-й хвилині «Манчестер Юнайтед» ввів у гру М. Решфорда замість А. Гарначо, прагнучи ще більше посилити атаку. Однак на 71-й хвилині К. Актуркоглу зрівняв рахунок, чим викликав невдоволення вболівальників «Галатасарая», і менеджер Д. Мертенс зробив заміну, замінивши на 72-й хвилині В. Заху на Д. Мертенса. Гра набула драматичного оберту на 77-й хвилині, коли Каземіро, який уже отримав попередження, отримав другу жовту картку, що призвело до червоної, і «Манчестер Юнайтед» залишився вдесятьох. На 78-й хвилині «Галатасараю» було призначено пенальті, але М. Ікарді не зміг його реалізувати, на превелике полегшення вболівальників «Манчестер Юнайтед». Однак на 81-й хвилині Ікарді виправився і забив вирішальний гол, вивівши «Галатасарай» уперед. Для того щоб довести гру до кінця, обидві команди зробили чергові заміни. На 84-й хвилині «Галатасарай» випустив Анджеліно замість Т. Ндомбеле і К. Айхана замість В. Нельссона, а на 85-й хвилині «Манчестер Юнайтед» ввів у гру М. Маунта замість Антоні. На 86-й хвилині жовту картку отримав гравець «Галатасарая» С. Олівейра, що посилило напругу в заключній стадії матчу. В останні хвилини матчу «Манчестер Юнайтед» ввів у гру С. Амрабата замість А. Мартіаля на 89-й хвилині, сподіваючись на пізній рахунок. У підсумку «Галатасарай» утримав свою перевагу, здобувши важку перемогу на «Олд Траффорд» із рахунком 3:2. Матч продемонстрував конкурентоспроможність і майстерність обох команд, принісши масу задоволення вболівальникам.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ман.Юнайтед — Копенгаген, Галатасарай — Баварія.