ПСВ Ейндховен — Севілья — 2:2. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

2023-10-03 23:59 3 жовтня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися ПСВ Ейндховен (Нідерланди) і Севілья ... ПСВ Ейндховен — Севілья — 2:2. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

3 жовтня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися ПСВ Ейндховен (Нідерланди) і Севілья (Іспанія).

ПСВ Эйндховен - Севилья - 2:2. Лига чемпионов. Обзор матча, статистикаПСВ Эйндховен - Севилья - 2:2. Лига чемпионов. Обзор матча, статистика

Ліга чемпіонів

ПСВ Ейндховен (Нідерланди) — Севілья (Іспанія) — 2:2 (0:0)
Голи: де Йонг (86), Джордан Тезе (90+5) — Гудель (68), Ю. Ен-Несірі (87)

Попередження: Дж. Веєрман (27), Навас (36), Х. Лосано (90+1)

Огляд матчу ПСВ Ейндховен — Севілья:

На стадіоні Philips Stadion відбувся довгоочікуваний матч Ліги чемпіонів УЄФА між ПСВ Ейндховен і «Севільєю». Обидві команди прагнули здобути перемогу в цьому найважливішому поєдинку. На початку матчу відчувалося хвилювання, обидві команди продемонстрували неабияку майстерність і рішучість. Перша половина зустрічі пройшла в напруженій боротьбі, жодна з команд не змогла вийти з глухого кута. На 27-й хвилині жовту картку отримав гравець ПСВ «Ейндховен» Й. Веєрман за необережний підкат, а на 36-й хвилині в суддівській книзі опинився гравець «Севільї» Й. Навас. Навас. Після перерви в матчі було скасовано гол «Севільї» на 52-й хвилині через порушення правил з боку А. Педроси. Проте іспанці продовжували чинити тиск на оборону ПСВ Ейндховен. На 68-й хвилині Н. Гудель, нарешті, переломив хід поєдинку і вивів «Севілью» вперед. ПСВ Ейндховен швидко відреагував на це, зробивши подвійну заміну на 70-й хвилині, випустивши на поле Ж. Бакайоко та Х. Лосано. Їхня поява на полі додала команді нових сил і надала їй такого необхідного імпульсу. Однак «Севілья» також зробила зміни, випустивши Сусо і Фернандо замість О. Торреса і Д. Соу відповідно.

На 73-й хвилині «Севілья» зробила ще дві заміни: А. Педроса змінив М. Акуну, а Х. Навас — Х. Санчеса. ПСВ Ейндховен, не поступаючись, здійснив свої заміни на 82-й хвилині, випустивши А. Рамальо і О. Боскальї замість А. Белла-Котчапа і Р. Пепі. В останні хвилини гри гра загострилася: на 86-й хвилині ПСВ Ейндховен отримав право на пенальті. Л. де Йонг майстерно реалізував пенальті, зрівнявши рахунок. Однак радість господарів була недовгою: на 87-й хвилині гравець «Севільї» Й. Ен-Несірі знову вивів свою команду вперед. У відчайдушній спробі врятувати нічию «ПСВ Ейндховен» наполегливо йшов уперед. Їхні старання принесли свої плоди в останні хвилини гри, коли на 90-й хвилині Дж. Тезе забив дивовижний гол. Стадіон «Філіпс» вибухнув від захвату, адже матч закінчився захоплюючою нічиєю 2:2. Загострення гри відбилося в кількості карток, показаних арбітром. На 90-й хвилині жовту картку отримав Х. Лосано, незабаром за ним пішов Л. Баде з «Севільї». На останніх хвилинах матчу до суддівського блокнота був занесений і Л. де Йонг із ПСВ Ейндховен. І ПСВ Ейндховен, і «Севілья» можуть пишатися своїми виступами в цьому поєдинку Ліги чемпіонів УЄФА. Матч продемонстрував талант і цілеспрямованість обох команд, і вболівальники з нетерпінням чекають їхніх наступних зустрічей у цьому престижному змаганні.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ланс — ПСВ Ейндховен, Севілья — Арсенал.