Наполі — Реал — 2:3. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

2023-10-04 00:00 3 жовтня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Наполі (Неаполь) і Реал (Мадрид). ... Наполі — Реал — 2:3. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

3 жовтня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Наполі (Неаполь) і Реал (Мадрид).

Наполи - Реал - 2:3. Лига чемпионов. Обзор матча, статистикаНаполи - Реал - 2:3. Лига чемпионов. Обзор матча, статистика

Ліга чемпіонів

Наполі (Неаполь) — Реал (Мадрид) — 2:3 (1:2)
Голи: Лео Остігард (19), Зелінські (54) — Вінісіус Джуніор (27), (34), A. Meret (78)

Попередження: Камавінга (29), Natan (45), (70)

Огляд матчу Наполі — Реал:

У захопливому матчі Ліги чемпіонів УЄФА на легендарному стадіоні імені Дієго Армандо Марадони зустрілися «Наполі» та «Реал Мадрид». Матч був сповнений хвилювання і драматизму і тримав уболівальників у напрузі до самого фінального свистка. Рахунок у перерві 1:2 на користь «Реала» став основою для напруженого другого тайму. На початку гри обидві команди продемонстрували свою майстерність в атаці. На 19-й хвилині «Наполі» взяв гору, забивши гол у виконанні Л. Остігарда. Вболівальники вибухнули від радості, коли їхня команда вийшла вперед. Однак «Реал» не забарився зрівняти рахунок, і на 27-й хвилині Вінісіус Жуніор вразив ворота суперника. «Реал» став домінувати, і на 34-й хвилині Дж. Беллінгем забив чудовий гол, вивівши свою команду вперед. Перед самою перервою за грубий фол жовту картку отримав Натан із «Наполі». Другий тайм почався з того, що «Наполі» вирішив переломити хід гри. На 54-й хвилині було призначено пенальті, і П. Зелінські спокійно реалізував його, зрівнявши рахунок. На 64-й хвилині «Реал» зробив дві заміни, випустивши на поле Т. Крооса і Л. Модріча, які додали креативу в півзахист.

У складі «Наполі» також відбулася заміна: М. Політано замінив Е. Ельмаса. Матч тривав у напруженій боротьбі, і на 70-й хвилині Дж. Беллінгем із «Реала» отримав жовту картку за необережний виклик. Обидві команди провели ще низку замін, щоб освіжити склад і внести свіжі сили та ідеї. На 78-й хвилині «Реал» зазнав невдачі, забивши гол у власні ворота від А. Мерета, і знову зрівняв рахунок. Вболівальники «Наполі» вибухнули радістю, а «Реал» залишився приголомшений. На 84-й хвилині «Реал» зробив останню заміну, замінивши Вінісіуса Жуніора на Д. Себальоса. У складі «Наполі» також відбулися зміни: на 88-й хвилині замість Х. Кахусте та Г. Сімеоне з’явилися С. Лоботка та Ф. Ангісса. Завершив п’ятірку замін М. Олівера, який замінив М. Руї. На 89-й хвилині, коли час уже добігав кінця, К. Аррізабалага з «Реала» отримав жовту картку, що додало драматизму матчу. Незважаючи на численні можливості обох сторін, рахунок так і не змінився, і «Реал» здобув перемогу з рахунком 3:2. Матч між «Наполі» та «Реалом» став видовищем майстерності, рішучості та видовищності. Він продемонстрував високу якість футболу в Лізі Чемпіонів і змусив уболівальників із нетерпінням чекати наступного туру матчів.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Уніон — Наполі, Брага — Реал.