Антверпен — Шахтар — 2:3. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

2023-10-04 21:40 4 жовтня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Антверпен (Бельгія) і Шахтар (Донецьк). ... Антверпен — Шахтар — 2:3. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

4 жовтня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Антверпен (Бельгія) і Шахтар (Донецьк).

Антверпен - Шахтер - 2:3. Лига чемпионов. Обзор матча, статистикаАнтверпен - Шахтер - 2:3. Лига чемпионов. Обзор матча, статистика

Ліга чемпіонів

Антверпен (Бельгія) — Шахтар (Донецьк) — 2:3 (2:0)
Голи: A. Muja (3), M. Balikwisha (33) — Сікан (48), Y. Ракицький (71), Сікан (76)

Попередження: M. Keita (12), Юхим Конопля (36), Вінсент Янссен (37), Y. Rakitskyi (66), Сікан (82), T. Alderweireld (90+1)

Огляд матчу Антверпен — Шахтар:

У захопливому поєдинку Ліги чемпіонів УЄФА донецький «Шахтар» обіграв «Антверпен» У захопливому поєдинку Ліги чемпіонів УЄФА на стадіоні «Босуілстадіон» на вболівальників очікувала справжня американська гірка емоцій. Обидві команди прагнули набрати важливі очки на груповому етапі, і матч не розчарував. Попри ранню перевагу господарів поля, саме гості в підсумку здобули захопливу перемогу. Перший тайм розпочався для «Антверпена» вдало: лише через три хвилини після початку гри вони вийшли вперед. Албанський нападник А. Муджа влучив у сітку воріт, завівши публіку і задавши тон захопливому матчу. На 33-й хвилині М. Баліквіша забив ще один гол, збільшивши перевагу «Антверпена» до 2:0. Однак донецький «Шахтар» не збирався здаватися без бою. На 48-й хвилині Д. Сікан відігрався, подарувавши українській команді проблиск надії. Цей гол надав «Шахтарю» нових сил, і він став домінувати в другому таймі. Героєм вечора став Ю. Ракицький, який забив двічі, завершивши приголомшливий гол «Шахтаря» у відповідь. На 71-й хвилині він влучив у сітку, зрівнявши рахунок — 2:2. Гості продовжували тиснути, і буквально за п’ять хвилин Ракицький завдав ще одного удару, вперше в матчі вивівши «Шахтар» уперед. Антверпен відчайдушно намагався відігратися, але це був день «Шахтаря». На 76-й хвилині Д. Сікан забив свій другий гол за вечір, оформивши перемогу української команди.

Гра Сікана була просто чудовою, і він по праву заслужив звання найкращого гравця матчу. Ближче до фіналу обидві команди зробили по кілька замін, намагаючись домогтися успіху. У складі «Антверпена» вийшли Й. Еккеленкамп і А. Валенсія, сподіваючись на пізній ривок. Однак донецький «Шахтар» продемонстрував свою глибину і якість гри, випустивши на 87-й хвилині М. Шведа замість Д. Сікана і забезпечивши свою перевагу до фінального свистка. Матч не обійшовся без карток і втрачених можливостей. В обох командах жовті картки отримали М. Кейта, В. Янссен, Ю. Конопля, Ю. Ракицький, Д. Сікан і Т. Алдервейрелд. На жаль, на останніх хвилинах гри «Антверпен» змарнував пенальті, який не реалізував Т. Алдервейрелд. Попри всі зусилля «Антверпена» в першому таймі, саме стійкість і рішучість донецького «Шахтаря» принесли перемогу. Українська команда продемонструвала свою майстерність і вміння відходити від поразки, здобувши незабутню перемогу з рахунком 3:2. Після фінального свистка «Шахтар» відсвяткував своє повернення, а «Антверпен» залишився шкодувати про втрачені можливості. Цей матч увійде в історію Ліги чемпіонів УЄФА як захоплюючий прояв футбольного таланту, що нагадує нам про непередбачуваний характер красивої гри. Обидві команди можуть винести з цього поєдинку цінні уроки, а вболівальники з нетерпінням чекають нових захопливих протистоянь під час змагань.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Антверпен — Порту, Барселона — Шахтар.