Атлетіко — Фейєноорд — 3:2. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

2023-10-04 21:43 4 жовтня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Атлетіко (Мадрид) і Фейєноорд (Роттердам). ... Атлетіко — Фейєноорд — 3:2. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

4 жовтня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Атлетіко (Мадрид) і Фейєноорд (Роттердам).

Атлетико - Фейеноорд - 3:2. Лига чемпионов. Обзор матча, статистикаАтлетико - Фейеноорд - 3:2. Лига чемпионов. Обзор матча, статистика

Ліга чемпіонів

Атлетіко (Мадрид) — Фейєноорд (Роттердам) — 3:2 (2:2)
Голи: Мората (12), Грізманн (45+4), Мората (47) — Ермосо (7), D. Hancko (34)

Попередження: К. Аспілікуета (33), Ньігес (41), Мората (45+1), C. Stengs (53), Семюел Ліно (56)

Огляд матчу Атлетіко — Фейєноорд:

У захопливому поєдинку на стадіоні «Сівітас Метрополітано» мадридський «Атлетіко» у запеклій боротьбі здобув перемогу над «Фейєноордом» у рамках Ліги чемпіонів УЄФА. Матч, у якому було забито п’ять голів, продемонстрував дух суперництва і цілеспрямованість обох команд. Перша половина гри пройшла під знаком шквалу голів, коли команди вийшли один на один. «Фейєноорд» розпочав гру на високій ноті, коли невдалий гол гравця «Атлетіко» Маріо Ермосо на 7-й хвилині приніс йому перевагу. Однак господарі поля швидко відповіли на це голом Альваро Морати на 12-й хвилині, задавши тон напруженому поєдинку. У міру наростання напруги на полі суддя показав жовті картки гравцям «Атлетіко» Сесару Аспілікуеті на 33-й хвилині, Саулю Нігесу та Альваро Мораті на 41-й і 45-й хвилинах відповідно. «Фейєноорд» скористався моментом і на 34-й хвилині відновив перевагу в рахунку завдяки голу Давида Ханко. Але перед самою перервою «Атлетіко» відігрався: Антуан Грізманн зрівняв рахунок. Другий тайм почався з перемоги: на 47-й хвилині Мората оформив дубль, забезпечивши своїй команді вирішальну перевагу в матчі.

Обидві команди продовжували вести запеклу боротьбу, і на 53-й і 56-й хвилинах жовті картки отримали гравці «Фейєноорда» Келвін Стенгс і «Атлетіко» Самуель Ліно. Тренери провели кілька важливих замін, щоб надати своїм командам нових сил. У складі «Атлетіко» на 46-й хвилині замість Маркоса Льоренте з’явився Родріго де Пауль, а у складі «Фейєноорда» на 60-й хвилині Армінія Уеда замінив Юссуфа Мінтеха. Друга заміна у складі «Атлетіко» — на 62-й хвилині Ліно замінив Хуана Галана. Продовжуючи атакувати, «Фейєноорд» зробив три заміни на 74-й хвилині. У складі команди з’явилися Георгі Траунер, Барт Ньівкооп і Мохамед Віффер. «Атлетіко» також зробив подвійну заміну: Набіль Моліна замінив Родрі Рікельме, а Анхель Корреа вийшов на поле замість Грізманна на 79-й хвилині. Під завісу матчу «Атлетіко» зробив останню заміну, замінивши Морату на Іліаса Костіса на 90-й хвилині. У підсумку господарі поля здобули перемогу з рахунком 3:2, чим викликали захоплення глядачів стадіону «Сівітас Метрополітано». Захопливий поєдинок між «Атлетіко Мадрид» і «Фейєноордом» продемонстрував усю інтенсивність і конкурентність Ліги чемпіонів УЄФА. Обидві команди продемонстрували гідну гру, забезпечивши вболівальникам захоплююче видовище.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Селтік — Атлетіко, Фейєноорд — Лаціо.